Wpis z mikrobloga

Ile mniej więcej trzeba liczyć za: ram, zasilacz, obudowa, płyta główna, dysk hdd 500gb, najtańszy system?
We wpisie podany jest tylko procek i karta...
  • Odpowiedz
@brukiew: Jak nie potrafisz na tej liście znaleźć większych produkcji to twój problem. P.S. Gdyby nie indyki na konsole, to ich listy byłyby jeszcze krótsze, także może zakończmy tą głupią dyskusję, bo i tak nie masz racji, a w dodatku wyzywasz.
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: ale ja sie odnosze do tego tutaj sprzetu co jest testowany i stwierdzenia, ze to ta sama cena. Wiem ile kosztuje sprzet, wiem co idzie dostac uzywanego i za ile. Tu porownujemy nowy PS4 do nowego I3 4130 + GTX 750 TI no i nie kalkuluje sie to zwyczajnie.

Sam mam w domu i5 4670k + gtx970. Mam tez ps4 i ps3 na ktorych 2 razy ogralem GTA V.
  • Odpowiedz
Grafika nie zawsze i nie dla każdego jest najważniejsza.


@brukiew: > Cały czas pisałem prawdę, gier na konsole wydaje się coraz więcej niż na PC. Inna klientela. A na PC gry może pisać sobie każdy, więc ich bezwzględna ilość, wliczając jakieś pikselozy sprzed 20 lat, to żaden argument.

To pohandluj jeszcze z tym. Na konsoli nie dla każdego grafika jest najważniejsza na PC pikseloza sprzed 20 lat to nie argument
  • Odpowiedz
@bartdziur: z tego co pamiętam to przez pierwsze 4 godziny promocji nie była sprawdzana zupełnie wersja twojego systemu. Potem upgrade był tylko możliwy po pokazaniu kodu Windows 7. Ale Vistę miałem oryginalną (Home Premium 64 bit).
  • Odpowiedz
@Neaopoliti: o matko jak ty #!$%@?. Ten system nie jest legalny. To ominięcie zasad aktywacji i tyle. Nie jest to zgodne z licencją ms. Więc nie wciskaj mi kitu, że system jest legalny. To, że Ci się aktowował nic nie zmienia.
  • Odpowiedz
@brukiew: z tego co @Colek pisze to miał legalną vistę. WIęc nie wiem gdzie złamał licencję. Jak narazie to ty jesteś błaznem.
Poza tym dalej mi nie rozpisałes kosztorysu tego zajebistego komputera.
  • Odpowiedz
@bartdziur:

o matko jak ty #!$%@?. Ten system nie jest legalny. To ominięcie zasad aktywacji i tyle. Nie jest to zgodne z licencją ms. Więc nie wciskaj mi kitu, że system jest legalny. To, że Ci się aktowował nic nie zmienia.

Janusze biznesu sprzedają też na allegro mnóstwo kluczy studenckich, które również nie mają nic wspólnego z legalnym systemem.
  • Odpowiedz