Wpis z mikrobloga

Chcę podbić moją dietę o 200-300 kalorii. Na razie wygląda to tak:

190g B
520g W
70g T

Widać, że można podbić w tłuszczach. Tylko nie wiem jak. Chciałem dodać do każdego posiłku 10g oliwy z oliwek ale jej smak i zapach doprowadza mnie do odruchu wymiotnego. Jakie polecicie źródło tłuszczu (oprócz ryb i orzechów bo te mam) które można dodać do posiłków głownych.

#silownia #mikrokoksy #dieta
  • 15
@ethics: Da rade samo. Nie wiem co jesz zeby Ci cos doradzic - ale mozna z omletem zjesc, mozna z czymkolwiek doslownie ;) A nawet dodac do kurczaka (kurczak w masle orzechowym z porem - polecam)
@ethics: używasz jakieś białka z prochu w codziennej diecie nieokoło treningowo?
Ostatnio się mega ździwiłem kolega wlewa do shake tłuszcz - oliwe z oliwek \ lniany \ z pestek winogron co tam ma akurat pod łapą i nie czujesz tego prawie wcale.

Jeśli używasz twarogów, może zobacz te z większą ilością fatu?

Masło orzechowe możesz spróbować nawet z ryżem, albo na omlety.
@ethics: ja jadłem orzechy ziemne z biedry: http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Orzeszki-ziemne-bez-soli-prazone-Akardo.html. Nie pamiętam ile kosztują z 6 zł. Tylko niektórzy mogą powiedzieć, że nie są do końca zdrowe. Jadłem ich koło 100g to już 48 g tłuszczu wpadło, 5 jajek na śniadanie to koło 25g tłuszczu, do kurczaka smażonego z 10g tłuszczu dochodziło to już 85 jeszcze z innych produktów wpadają jakieś grosze i razem ze 100g dziennie wychodzi