Wpis z mikrobloga

To już nawet nie chodzi o opinię. Nie mam żadnych pretensji o to, że komuś się koncept nie podoba, czy trailer nie 'wzruszył'. Chodzi właśnie o to niedoedukowanie się, przed napisaniem komentarza. Przy filmach to jest tak strasznie widoczne. Jedni dla szpanu szykanują, że Affleck itd., jedni mają jakieś swoje 'inteligentne myśli' wynikające z niewiedzy, pisane często bardzo wulgarnie z zarzutami wobec twórców. Tak mnie to drażni, że cholera.. ale cóż, daje
  • Odpowiedz
@gibpotatoe: co ciekawe ja zauważyłem dwa stroje Batmana, tego akurat nie mogę ogarnąć. Jeden w gablocie, jeden bardziej zmechanizowany (przy Supermanie). Czy strój będzie się transformował, czy Batman jak Iron Man ma go kilka wersji? Tutaj już chyba raczej wizja twórców wchodzi w grę, więc pytanie na razie otwarte. ;)
  • Odpowiedz
@gibpotatoe: co niesamowicie smutne, wystarczy wejść na tag #film by czasem zobaczyć dokładnie tych samych ludzi, co tutaj na facebooku. Szczególnie to było widoczne przy głośnych filmach jak Interstellar, Hobbit czy np. Grawitacja.
  • Odpowiedz
@kacper-parol-3: Zmechanizowany Batman-zły Batman. Zabiera powagę postaci. Batman ma tylko kevlary xD Ale z tego co pamiętam, Batman miał kilka wersji swoich strojów na różnych przeciwników. Liczę, że to będzie tylko mało ważny wątek w filmie. A co do filmów, które wymieniłeś: Nie lubię filmów(książka spoko) Hobbita, Grawitacja słabo a Interstellara nie widziałem.
  • Odpowiedz
@gibpotatoe: Jak mówiłem, to nie chodzi o opinię, ale zarzucanie filmowi czegoś, co wynika z niewiedzy samego lamentującego. To są po prostu filmy, przy których "lud się zbiera" i przerzuca się jakimiś g---o-argumentami. Swoją drogą zauważyłem, że na mirko jest po prostu popadanie w skrajności tak jak na forum na filmwebie. Sypią się same dziesiątki, albo same 'jedynki'. Trochę to świadczy właśnie o takim nie obyciu się z filmami, małą
  • Odpowiedz