Wpis z mikrobloga

  • 1
Hehe, co za gupie rzolnierze na misji stabilizacyjnej. Pszeciesz nie bendom szczelac tylko tak se paczom. Gupki, w taken goronc, noszo mundury, plecaki, heumy. Pszeciesz mogom bez koszulki chodzic, to chociasz opalom klate.

@berserka:
  • Odpowiedz
@berserka: Bawią mnie różowe paski którym wydaje się, że są inteligentne a tak naprawdę wypowiadają się o czymś o czym nie mają pojęcia. 95% tych skuterów jest odblokowane co oznacza że rozpędzają się do jakichś 80km/h. Przeszorowanie przy tej prędkości po asfalcie boli tak samo obojętnie czy jedziesz skuterem czy motocyklem.
  • Odpowiedz
@cup12552: tylko nie rozumiesz, dla mnie zabawny widok był, gdy gościu jechał na skuterku, max. 40km/h w pełnym stoju. jestem zdecydowanie za bezpieczną jazdą i jeżdżenie bez kasku, czy kurtki jest dla mnie idiotyzmem. tak samo zapierdzielanie na motocyklu czy nawet tym nieszczęsnym skuterze w krótkich portkach czy w sandałach, czy japonkach, to są idiotyzmy już.
  • Odpowiedz
  • 5
@cup12552: na prozno tlumaczyc takiej Karynie.
Pewnie jej seba ma szlifiere 600 z 87' Lwg !!!!1 [*] i dlatego taki hejt na fanatykow kibla.

Osobiscie wkurzaja mnie odpustowe janusze, zajmujac na parkingu miejsce dla dwoch samochodow, swoim plastikowym routerem.
Ale nikt, nigdy nie powinien cisnac z kogos ze jest dobrze ubrany.
  • Odpowiedz
@berserka: Jeśli koleś ma np zarówno motocykl jak i skuter to nie widzę powodu by nie miał z pełnego stroju motocyklowego korzystać na skuterze. Dwie ulice dalej od mojego domu koleś miał wypadek właśnie na skuterze i tak przywalił w samochód że stracił władzę w nogach i teraz jest inwalidą. Na skuterze też zdarzają się niebezpieczne wypadki. To że teraz jechał 40km/h nie znaczy że skuter nie ma np 125cc
  • Odpowiedz
@berserka:
Ja tam nie wsiadam na moto bez kombinezonu nawet jak mam po bułki jechać, ale w jednym Cię rozumiem: skuter ma być wygodnym pojazdem miejskim, zakładanie do niego kombinezonu i butów od sporta zabija wygodę i pod tym względem jest dyskusyjne. Z drugiej strony asfalt nie wie że jedziesz skuterem.

Ale fakt że jest komuś niewygodnie to nie jest od razu powód do wyśmiewania, pozycję pokrętła pomiędzy wygodą a
  • Odpowiedz
@Gixaar: ja po prostu nie widzę by to dobrze współgrało, kombinezon do sportowca ze skuterem, którym mogą jeździć byle szczyle.
Też uważam, że bezpieczeństwo ponad wszystko (powtarzałam to już parę razy w tym poście), ale jak dla mnie w takiej sytuacji kask + kurtka + ew. rękawice to zestaw wystarczający, ale oczywiście, mogę się mylić.
  • Odpowiedz
@berserka: No to albo bezpieczeństwo jest ważniejsze albo współgranie. Ja tam testowałem swego czasu kask enduro na gixie, tak dla eksperymentu i o ile kolorami współgrał to w praktyką absolutnie nie.
I to dopiero był bezsens jeśli chodzi o strój na moto.

Poza tym nie rozumiem ewentualności rękawic, dla mnie to pozycja obowiązkowa, podobnie jak buty za kostkę na sztywnej podeszwie oraz ochraniacze na kolana. Ryzyko urazu nogi jest duże
  • Odpowiedz