Wpis z mikrobloga

Mireczki, a teraz konkurs kierowany do tych, którzy mają wśród rodziny lub swoich znajomych, kogoś kto nadal, uparcie opowiada się za głosowaniem na Komorowskiego. Każdy, kto zapulsuje ten wpis do jutra: 2015-04-20, do godz. 18:00 weźmie udział w losowaniu nowiuteńkiej książki Wojciecha Sumlińskiego: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego. Wynik losowania zostanie ogłoszony jutro: 2015-04-20, ok. godz. ~20:00.

#komorowski, #wyboryprezydenckie2015, #konkurs, #rozdajo #polityka
  • 19
@bryli: Wątpię. Nie z tymi mediami, które mamy obecnie w Polsce. Gdyby miała by być burza, to byłaby już po publikacji Z mocy bezprawia. Ale jeśli Komorowski te wybory przegra to jest skończony. Szczególnie biorąc pod uwagę, że będą one papierkiem lakmusowym przed wyborami parlamentarnymi. Po utracie władzy przez PO - będzie ugotowany.
Bardzo zainteresowała mnie ta książka. Mógłbyś mi zdradzić jak to jest że masz ją już teraz? Nie do końca wiem jak to działa, ale w internecie wyczytałem że premiera tej książki będzie miała miejsce dopiero: 22 04 2015 r. Jak to jest? Zamawiając dostajesz ją do rąk wcześniej, czy może jakiś ebook? Co to za czary?
przydała by się ta książka, bo moja mama mi ostatnio powiedziała, że będzie na Komora głosować, bo w sumie to jej tak najgorzej nie jest i wg niej Komor dobrze nas reprezentuje na arenie międzynarodowej oO
@Aerials: Komor to niestety kwestia mniejszego zla. No kogo glosowac? Duda? Ogorkowa? Olac i wyjechac? Korwin o ile ma dobre pomysly wolnosciowe i gospodarcze, to nie nadaje sie do polityki w tej skali z powodu swoich 'genialnych' pogladow i czasem chorych, niezrozumialych wystapien, ktore przyslaniaja wszystko co ma ciekawego do powiedzenia a przy czym "bul i szogun" moze sie schowac.

Jednak bylby jeden ogromny plus tego ze zostalby wybrany w wyborach
Koniec plusowania. W losowaniu wezmą udział: Pertaseth, xReapeR, Boratt, forvel, bryli, Gother, DamSon, kaczors, fatslimpiotr, HumanGenome, dlugi87, nexiplexi, cojaturobie, Futsalistacisowianka, Zatwardzenie, BlackEyedDog, Luboooo, o40855, forkie, KierownikInternetu, v354cephei, neonn, markos95, kamerlingtomasz, sha4ky, gabrysb1, mackiy, karolajjnn, suseu, Nooamda, Jestemtunowy, Alltir, kubbed, sampletext, Geomemnon, PanSmalec, Sordi, malyskrzat, jedentrylion, obcy19, cup12552, LetMeCaptureIt, Gibbon, MacTB, emilkos8, mightydong, wirogez, blzj, uukk, o00o, Burton, squrwol, laki1, Herbatnik, Droper, Marpop, ImperiumCienia,