Wpis z mikrobloga

I oto jest. Największa mobilna premiera tego roku, moja przepustka do wielkiego świata profesjonalnego gamedevu, a dla was do świetnej zabawy na długie godziny.

Ponad tydzień ciężkiej pracy, hektolitry wylanej krwi i potu, miliony narysowanych pikseli w gimpie, dziesiątki przetestowanych builidów, dwudziestu pięciu testerów, którzy dniami i nocami pocili się i męczyli żeby znaleźć wszystkie bugi i niedociągnięcia.

To wszystko zaowocowało grą Fly! Fly!, prostą produkcją, która tworzy nowe standardy mobilnego grania i wyłamuje się z dotychczasowych ram gatunku gier zręcznościowych. Poniżej kilka opinii osób, które już miały okazję zagrać:

Ta gra to najlepsza rzecz jaka spotkała mnie w życiu ~ @sortris

Zjawiskowa, niesamowita, interaktywne doświadczenie, które zapada w pamięć ~ @GrabkaMan

Gra roku 2015, czekam na sequel ~ @TadeuszSynZygmunta


Poniżej link do pobrania, obsługiwane platformy to Android:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.AdrianZarzycki.FlyFly

A jeszcze niżej kolejne arcydzieło, które wyszło spod mojej ręki, czyli zwiastun premierowy mojej produkcji.

Pozdrówki :*

#odzeradogamedevelopera #gamedev #android
TadeuszSynZygmunta - I oto jest. Największa mobilna premiera tego roku, moja przepust...
  • 75
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta:
Szkoda że mobilne granie zeszło na takie kiblo-#!$%@?ące gry pokroju Fappy Birda.
O ile przy pierwszej grze Ci kibicowałem ze względu na zapał do nauki i ambicje (no i mirko), tak tutaj szkoda że jest to zwykły skok na kase i podążanie za tą dziwną modą.

Nie grałem i pewnie nie zagram ze względu na WP ale wygląda na to że gra może znudzić po 10 minutach, nie wiem jak ludzie wytrzymują przy tych
  • Odpowiedz
@glupiekonto:
Porównój limbo i world od Goo do gierki mobilnej stworzonej przez amatora xD
Miej bul dupy o gry, w które i tak nie grasz, bo ci się nie podobają xDD

Każdy lubi co innego, jedni wolą grać na telefonach w rozbudowane rpgi i MMO, a dla innych to tylko 10 minutowa rozrywka podczas jazdy autobusem, w tym przypadku moja gra pasuje do tej drugiej kategorii. Pozdro :)
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Takie gry potrzebują dwóch rzeczy:
- ulepszeń pojazdu za zdobyte punkty
- osiągnięć

edit: dobra, osiągnięcia są, nie zauważyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Poza tym spoko, podoba mi się dużo bardziej niż ReVoid.

Chętnie zobaczyłbym identyczną gierkę gdzie walczymy z innym samolocikiem.
  • Odpowiedz
@glupiekonto: Nie no zajebiście, przytoczyłeś w sumie same gry wydawane przez studia mające zaplecze finansowe do jakiejś amatorskiej gry napisanej przez hobbystę xD. Co dalej? Pójdziesz do przedszkola i powiesz dzieciakom, że #!$%@? rysują, nie to co Leonardo Da Vinci czy Monet? xD
  • Odpowiedz