Wpis z mikrobloga

James > Di Maria

Fenomenalny transfer Realu. Nie byłem do niego przekonany na samym początku, ale po 2-3 meczach już byłem pewien, że to świetny ruch. Z każdym meczem to pokazuje. Mam wrażenie, że poza boiskiem jest sympatycznym, skromnym chłopakiem bez roszczeniowej postawy (jaką miał Angel) - ale to tylko moje przypuszczenia. Natomiast co to skillsów na boisku to chyba każdy widzi jak jest. Daje o wiele więcej Realowi niż Angel.

#realmadryt #oswiadczeniezdupy #mecz
  • 12
@Donk_von_Fisher: O transfer Jamesa byłem spokojny, ale nie spodziewałem się, że w tak krótkim czasie stanie się tak ważnym ogniwem zespołu.

Zastanawia mnie, kto ma lepszą technikę. Isco czy James.
@Donk_von_Fisher: Myślę, że nie doceniasz tego co Angel dał Realowi w ostatnim sezonie. Zgadzam się, że James jest fenomenalny i tak samo nie przypuszczałem, że się tak zaaklimatyzuje. Moim zdaniem James == Di Maria (w realu, w ostatnim sezonie i nie to co teraz w Manu :P)
@ethinkpadero: Oglądałem Angla od samego początku jego "kariery" w Realu. Owszem, przyzanaję że w ostatnim sezonie zrobił dużo dla klubu. Ale był nierówny. Strasznie nierówno grał. James cały czas trzyma poziom, a Di Maria często wyglądał żenująco w meczu. Grał jakby myślał, że jest CR (strzały z daleka, które leciały 10m nad bramką) lub Messim (kiwanie się gdy nie trzeba, czasem udane, czasami nie). Jeździec bez głowy. Gdyby nie te kilka
@Bodzion: dokładnie
@Donk_von_Fisher: moze czasami przesadzal, ale to wlasnie ambicja rodzi wielkich pilkarzy, drybling to cos czego brakuje mi u jamesa, bo nie potrafi przedryblowac zawodnika tak jak angel, ktory nie sral w gacie i lecial 1 czy 2 zawodnikow bez zadnego zastanowienia.
@Donk_von_Fisher: Dyskusja już o tym była nie jedna, ale w faktycznie w większości atrybutów Kolumbijczyk przeważa nad Angelem. Wymieniać można długo. Wizja gry, kreatywność, podania prostopadłe, współpraca (Di Maria mimo wielu asyst często zachowywał się jak ostatni egoista), strzały z dystansu (tak irytujące u Argentyńczyka, są ważną bronią Jamesa), woleje, a przede wszystkim WYKAŃCZANIE AKCJI. Jeżeli miałbym wyznaczyć gracza Realu z poprzedniego sezonu to prędzej wybrałbym kogoś z zestawu Arbeloa, Illaramendi,