Wpis z mikrobloga

Znowu czuję się jakby świat był jedną wielką płaszczyzną którą muszę nosić na barkach. W tym momencie nie daję rady i wszystko się na mnie sypie. Przytłacza, zabija. Chciałabym mieć chociaż przyjaciół. Chyba tak bym nazwała ludzi przed którymi nie musiałabym się wstydzić, nie mieć świadomości, że pomyślą o mnie źle. Marzenia o osobie, która szczerze by mnie pokochała już chyba są tymi sennymi. Gdybym jeszcze na to zasługiwała. Nie wymagam księcia z bajki, bo po co mi taki. Ja po prostu chcę kogoś kto darzyłby mnie szczerymi uczuciami i nawet przez chwilę nie pomyślał o zranieniu mnie.
Wszystkie znajomości muszę zwyczajnie s-------ć. Zawsze. Nie potrafię panować nad sobą i przez to tracę każdą potencjalną osobę, która mogłaby być dla mnie ważna.


Chopin - Nokturn 9 nr 1
#feelsmusic - tutaj wrzucam muzykę idealną na smutki.
#gorzkiezale #feels #tfwnobf #s-------------------u
Twinkle - Znowu czuję się jakby świat był jedną wielką płaszczyzną którą muszę nosić ...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Twinkle:
Chcesz kogoś kto będzie Cię darzył szczerymi uczuciami i nie pomyśli o zranieniu Ciebie, a wiesz, że takich nie ma i nawet jakby nie chciał to i tak Cię kiedyś zrani. Poza tym nic nie trwa wiecznie, nawet nasze s---------o się musi kiedyś skończyć tylko wystarczy nad sobą popracować i chcieć.
  • Odpowiedz