Wpis z mikrobloga

@Sixshoes tak jak pisałeś we wpisie, dzień pracy kuriera DHL ( ͡° ͜ʖ ͡°)


5:40 - Pobudka
6:06 - Wychodzę do pracy (zboczenie zawodowe, wyjście do pracy mam zaplanowane co do minuty)
6:30 - Jestem na terminalu i patrzę na hałdę paczek do 2 magazynów Amazona (ja obsługuję tylko jeden)
6:35 - Przerwa na papierosa bo nie mam siły patrzeć na stertę 300 paczek to przebrania :D
6:40 - Wraz z drugim kurierem przebieramy, skanujemy i ładujemy paczki na auto (do mnie przychodzi średnio 60 paczek z tych 300)
8:00 - auto załadowane, doładowuję jeszcze 2 firmy (leroy merlin i auchan bo mam blisko).
9:00 - drukowanie listy kurierskiej i wyjazd na rejon
9:40 - W leroyu oddaję WZ to działu przyjęć i jadę zrobić to samo do auchana
10:00 - rozładunek na auchanie
10:20 - rozładunek na leroyu
10:30 - zapisanie się do kolejki do rozładunku na amazonie (awizacja na 10:30 ale każdy ma na to #!$%@? w sumie)
10:40 - wracam do leroya po paczki z odbioru
11:00 - wrzucam paczki z odbioru na auto do szefa (ja nie mogę mieć innych paczek niż amazon na aucie przy wjeździe na teren magazynu)
11:20 - 13:30 - Drzemka w aucie xD
13:40 - wjeżdżam na rozładunek i rozładowuję auto
14:00 - 14:40 - druga drzemka w aucie xD
14:40 - Podstawiam puste auto pod bramę załadunkową i idę czekać w pokoju dla kierowców
14:45-15:00 (czasami do 15:20) - heheszki z kierowcami tirów i inymi dostawcami (paczki na auto wrzucają mi pracownicy amazona)
15:30 - plombowanie auta i powrót na bazę
16:10 - przyjazd na bazę, zerwanie plomb, rozładunek, zdanie CMR do działu rozliczeń
16:40 - powrót do domu

Ogólnie plaża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mojdzienwpracy
  • 6
@ojaadaj20: U nas normalnie też paczki są sortowane wg trasy i składane są pod odpowiednie bramy. Ale do amazona przychodzi za dużo paczek na raz i nikt nie jest w stanie posortować tego na 2 kupki z odpowiednim adresem :D