Wpis z mikrobloga

Mirki z okolic kłodzka i nie tylko, mam do was #pytanie. Szukam noclegu z dobrym domowym jedzeniem w okolicach Gór Stołowych. Co prawda #sudety znam dość przyzwoicie, ale pierwszy raz jadę tam z dwójką małych dzieci, a to wyklucza namiot i śpiwór.

Może ktoś z Was jest z tamtej okolicy i zna kogoś godnego polecenia, może ktoś bywa tam w jakiejś agroturystyce często i może polecić.

Niekoniecznie szukam noclegu w miejscowościach turystycznych. Z mojego doświadczenia wynika, że w małych wioskach na uboczu często można znaleźć lepsze warunki, ceny i klimat.

Dorzucę jeszcze #kotlinaklodzka i może #gory

p.s.
Pytam tutaj, zamiast skorzystać z masy przeglądarek tego typu ofert, bo nie wszystkie warte polecenia punkty można znaleźć w sieci, także proszę o wyrozumiałość.
  • 3
@Habanero: bywam ok. 2 razy w roku w górach stołowych, zazwyczaj nocuje w Karłowie, gdzie blisko jest na Szczeliniec, Błędne Skały, Skalne grzyby. Wiele szlaków turystycznych (z kultowym do Dusznik), trasy na biegówki, itp.
W Karłowie wielokrotnie spałem w zajeździe Calsberg:
http://zajazdkarlow.pl/
Żaden luksus, zwykłe pokoje jednak czysto, bez zastrzeżeń. Fajny klimat. Jedzenie dobre: mają zajebisty placek po węgiersku, dobrego pstrąga. Ogólnie polecam. Obok jest mały sklepik.

Bywałem również w domku