Wpis z mikrobloga

Witam. Piszę z konta znajomej, ponieważ moje konto @gotnobrain zostało permanentnie zablokowane za obrażanie/trollowanie. Od tygodnia próbuje dowiedzieć się, w jaki sposób obraziłem kogokolwiek filmikiem z youtuba "INBA 10 min". Ktoś z "działu pomocy" dwukrotnie przesłał mi 4 podpunkty regulaminu, a nastepnie dostałem odpowiedź: "Bana otrzymałeś na własną prośbę - ktoś kto celowo udostępnia treści atakujące i obrażające innych, sam prosi się o bana."
Może wytłumaczycie, w którym miejscu ten filmik atakuje lub obraża innych? Wg mnie jest on przezabawny i okazjonalnie lubię sobie go właczyć. Jeżeli filmik ten był, wg moderacji, nieodpowiedni dla tej strony, to czy nie dało się go po prostu usunąć, dać jakieś ostrzeżenie? To naprawdę kwalifikuje się do permanentnego bana?!
Moderatorzy na wykopie nie podpisują się, więc nie wiem kogo mógłbym zawołać.
Pozdrawiam
#gorzkiezale #moderacjacontent #wykop
  • 11
@Gumisia: Serio to gówno uważasz za zabawne? Ile masz lat? 12?
Wydoroślej i na przyszłość nie reklamuj takich materiałów z konta znajomej bo teraz to właśnie ona może wyłapać bana za ten materiał.
w jaki sposób obraziłem kogokolwiek filmikiem z youtuba "INBA 10 min".

@Gumisia: czyli ban za szkalowanie Magika, świętego Jana Pawła II Papieża Polaka i Michała Białka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)