Wpis z mikrobloga

Mirasy, sprawa najwyżej wagi!

Poszukiwany jest potencjalny kandydat na towarzysza na wesele dla mojej znajomej w Zielonej Górze w maju.

Jest to miła, atrakcyjna kobieta lat 30. Wysportowana inteligentna i normalna.

Towarzysz musi mieć porządny garnitur i buty, 180 wzrostu minimum oraz musi nie być burakiem. Zainteresowanie sportem będzie dodatkowym atutem.

Oferta jest poważna. Piszę to głównie by zobaczyć jaki będzie odzew.

#pytanie #wesele #wydarzenia #event #slub #zielonagora
  • 8
@Juve6661: a co Ty, #!$%@?, wiesz o... trzydziestkach? A może jest lesbijką i ma dość #!$%@?ących pytań babć i ciotek kiedy się w końcu ustatkuje, wyjdzie za mąż i narucha dzieciarni...

@tanihaszcz: szedłbym, ale muzyka mi w tańcu przeszkadza;) Popytam kolegów.
Co wiem ? Tyle że jak ktoś sam nie ogarnia to nie zasługuje na moją uwagę albo ma się to coś i faceci sami się interesują albo szuka się desperacji w postaci pomocy na mikro koleżanek
Mało interesująca jest kobieta łatwa zdesperowana trzeba mieć jakieś wymagania najniższa półka odpada chyba że Ty bierzesz łatwe i zdesperowane to Twoja sprawa...
ma się to coś i faceci sami się interesują


@Juve6661: ...interesują się aby #!$%@?ć, a nie po weselach łazić, a chyba taki miałby być cel tej znajomości. Poza tym przecież @tanihaszcz napisał, że jest atrakcyjna, więc nie wiem po co jeszcze szukać mózgu w dupie:|
zależy o co Ci chodzi ... czy o samo pójście i dobre się bawienie pomoc innej osobie , czy też o zainteresowanie taką osobą na dłuższą metę u mnie to 2 by odpadało na pewno ...