Wpis z mikrobloga

@noekid: błędne koło, masz kolczyki/tatuaże nie możesz pracować z ludźmi bo nikt ci nie zaufa, ludzie(część) źle reagują na taki wygląd bo nie mają szans się do niego przyzwyczaić
  • Odpowiedz
@mar-kar-583: trochę tak, choć ja uważam, że jeżeli ktoś próbuje zyskać trochę atencji wyglądem ZBYT odbiegającym od normy - to jest z nim coś nie tak

dwa kolczyki we brwi - niech będzie, ale pół ryja w kolczykach i dziura w uchu że murzyńska pała się zmieści to przesada
  • Odpowiedz
@mar-kar-583: tatuaże i kolczyki są ok, ale w normalnych miejscach. Najpierw takie coś się nakłuje na całym ryju, porobi tunele na 50 cm a potem ból dupy, że pracy znaleźć nie można i nie wypuszczają z kuchni w KFC.
  • Odpowiedz
@Gladius71: nie mam nic do pracy w magazynie :) tylko tam nie masz kontaktu z klientami firmy (w sumie czasem masz, jak wydajesz towar z magazynu, np. castoramy, ale w zelmerze raczej nie)
  • Odpowiedz
niech Cie pieczę :)

@Retrospekcja: nie piecz mnie, bo sobie nieładnie o Tobie pomyślę :)

a magazyn/kanały to przykłady, a nie kompletna lista, a to, że może zrobić większą karierę to wiem - lady gaga ubiera się w boczek i robi większą karierę niż ja
  • Odpowiedz
@noekid: Poza tym wszelkiego rodzaju artyści, wizażyści, fryzjerki, stylistki, piercerki, tatuażyści, menadżerowie/pracownicy takich miejsc jak chociażby salony tatuażu, klubu. Wiadomo, że do biura to się nie nadaje, do poważnych negocjacji czy leczenia ludzi, ale oni robiąc sobie ciurę w uchu na parę cm są raczej tego świadomi :)

nie piecz mnie, bo sobie nieładnie o Tobie pomyślę :)

Przekonałeś mnie, nie piekę :)
  • Odpowiedz
@noekid: no pewnie, bo jak ktoś wyglądem odstępuje od normy to już dziwak #!$%@? i niech #!$%@?. Mimo, że sam nie mam ani kolczyka ani tatuażu uważam, że dopóki to nie jest jakiś sierp i młot//swastyka na czole to mi to nie przeszkadza. Nie wiem dlaczego ktoś ma być mniej poważany tylko dlatego, że ma kolczyk w innym miejscu niż ucho czy tatuaż na dłoni
  • Odpowiedz
ale oni robiąc sobie ciurę w uchu na parę cm są raczej tego świadomi :)


@Retrospekcja: za gówniaka? kto myśli poważnie o przyszłym życiu/karierze mając 15 lat? dojrzewanie to przecież okres podejmowania najgorszych decyzji, a ta jest o tyle niepokojąca, że nie da się jej odwrócić...

a osoba na obrazku jest okresie buntu i "pokazania siebie", tylko niektórzy np. ubierają się na czarno i wycinają sobie serduszka nożem na rękach, ale
  • Odpowiedz
@noekid: po trądziku tez zostają ślady, czy tacy ludzie też odpadają z każdej rozmowy kwalifikacyjnej, bo nie mają gładkiej cery? za dużo tego żelastwa sobie założyła, ale te dziury co zostają wcale nie są jakieś super widoczne. a dziurę w uchu akurat ludzie sobie zaszywają - operacyjnie.
  • Odpowiedz