Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja z rana niszczy cały dzień.

Niestety, byłam świadkiem dość nieprzyjemnej rozmowy między #rozowypasek, a #niebieskipasek
Z tego co podsłyszałam, to BYLI parą. Mężczyzna bardzo przyjemny, miły, widać po rozmowie, że inteligentny. Dziewczyna chyba ma trochę zawyżone mniemanie i sobie. Te słowa, które powiedziała temu mężczyźnie naprawdę mnie - jako podsłuchiwacza zabolały. Stwierdziła, że jest niedojdą, bo nie zna topografii miasta, a jeżdżą na rowerze i nie ma zamiaru się nim opiekować. Cytuję - "Jest wiele rzeczy, które mi w Tobie imponują, ale jesteś taką CIAPĄ. Nie jesteśmy jeszcze małżeństwem. Nie mam zamiaru Cię niańczyć. Dobrze, że dziś przyszedłeś na czas."
Rozumiecie to? Bo ja nie!
Facet mówił jej, że mu zależy na ich związku, że ją kocha. Stwierdził, że zrobi wszytko dla niej, i że ona tylko nieistotne problemu tworzy. Ta natomiast tylko burknęła coś po nosem i dodała - "Chyba się nie obraziłeś, bo to takie dziecinne!!!".

Gdyby to o mnie tak ktoś powiedział, wstałabym i odeszłabym od tego stolika. Zwyczajnie mi się płakać chce, strasznie go potraktowała. Widziałam, że chłopak naprawdę chciał wyjść z twarzą pełną uśmiechu, ale nie dało się.

Różowe paski, nie twórzcie dziwnych problemów, gdzie ich nie ma. A niebieskie paski niech udowodnią takiej jednej czy drugiej, że mają jaja i trzasną drzwiami.

Cumplu, może to czytasz, jak tak, to powodzenia na nowej drodze życia z kobietą, która nie będzie Cię nazywać ciapą, bo nie znasz topografii miasta!

#sadstory #feels #truestory #logikarozowychpaskow
  • 40
@ajzaofficial: kurde są takie baby. Sam widziałem kiedyś akcję w jakimś centrum handlowym: babkę swędziały plecy ale nie sięgała ręką, podeszła do swojego faceta "podrap". Gościu wsadził łapę na plecy, drapie, drapie i drapie i w końcu słychać "ty nawet #!$%@? podrapać nie potrafisz".
@ajzaofficial: Kurna jak ty chaotycznie piszesz, to ja nawet nie. Z pierwszego wpisu w ogóle nie wynika, że się rozstali. Chyba, że przeoczyłem. A jak facet nie zna miasta w którym mieszka, to jest ciapą. Do tego nie wiesz co tam między nimi było do tej pory. Może to była wisiorki na torcie jego pierdołowatości. Spodobał Ci się i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)