Wpis z mikrobloga

Spierdon 29lvl here tutaj, właściciel małego studia muzycznego na obrzeżach Warszawy. Biznes rodzinny, fucha po ojcu, jednakże nie mogę narzekać, gdyż lubię tę robotę. Niestety od lat kilku w biznesie jest coraz ciężej i nie mam pojęcia dlaczego. Wiem jednak jedno - ja i mój portfel nie zapomnimy przebiegu wydarzeń pewnego wiosennego dnia z 2009 roku.
Siedziałem w studiu tak jak zwykle, testując sprawność swojego sprzętu i ton wątpliwej jakości kabli Made
  • Odpowiedz
@vaxx:

Nazywam się Jacek Łaszczok Stachursky

Urodziłem się dwudziestego stycznia tysiąc dziewięćset sześćdziesiątego szóstego roku

Jestem Żółtą Magnetyczną Gwiazdą, która otacza centralny, zielony Zamek Synchronizacji

Przewodnikiem mi Żółty Samoistny Człowiek


Jestem otwarty dla wyższych wymiarów

I przekraczam granice wyobraźni!

Tworzę piękno i harmonię - gdziekolwiek się pojawię

Po mojej prawicy zasiada czerwony, Galaktyczny Wędrowiec

Po mojej lewicy niebieska, wiodąca Moc
mountainman - @vaxx:
 Nazywam się Jacek Łaszczok Stachursky
 Urodziłem się dwudzieste...
  • Odpowiedz
Pamietam jak kilka lat temu, kiedy ta piosenka była jeszcze świeża, słuchaliśmy ja z cumplami jak #!$%@?. Potem jak zwykły wakacyjny hit poszedl w zapomnienie. Jakis rok pózniej pojechaliśmy grupą na święto grzyba do Borzęcina (tak, istnieje cos takiego. Jest to taki wiejski festyn. Dzien wczesniej dowiedzieliśmy sie ze jedną z super extra gwiazd wieczoru ma być Stachursky. Śmialiśmy się, że ciekawe czy bedzie słynne Dosko. Po kilku swoich hitach (Jedwab itp),
mateuszfun - Pamietam jak kilka lat temu, kiedy ta piosenka była jeszcze świeża, słuc...
  • Odpowiedz