Wpis z mikrobloga

Największy #wygryw jaki mi się mógł przytrafić w życiu to gdy zdałem sobie sprawe, że nie potrzebuję #rozowepaski ani #zwiazki

Po 10 latach mniej lub bardziej udanych związków, dokładnej analizie tego wszystkiego największe bogactwo życiowe (nie chodzi o finanse) osiągam samemu bez baby na plecach.
Moge wszystko, moge jebnąć robotą wsiąść w samolot i polecieć z plecakiem gdziekolwiek, moge kupić sobie szybki motocykl i odkręcić pełną #!$%@? jadąc przez pół europy ze śpiworem i niczym się nie przejmując - nie mam żadnych zobowiązań, dzieci, nikt na mnie nie czeka. Jestem tam gdzie jestem a mój świat to to co mnie otacza w tej chwili. Mogę rozwalać cebuliony na wszelkie #hobby jakie w danej chwili przyjdą mi do głowy. Nawet gdyby się okazało że mi się coś znudzi czy nie zaciekawi mnie dalej to nie straciłem nic, bo zrobiłem coś z własnej nieprzymuszonej woli.

Gdybym poszedł za młodu za stadem baranów to pewnie bym teraz #!$%@?ł na kredyt mieszkaniowy i samochód, którego nie potrzebuje słuchając po godzinach w domu, że niczym się nie interesuje i nie dbam o dom a Karyna z Sebastianem jadą do Wisły na weekend za pieniądze z providenta - a ja tylko jeżdże po delegacjach i ciągle mnie nie ma albo pije jak mam wolne raz na pół roku.


#zyciesingla ##!$%@?
  • 183
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UlfNitjsefni: Na starość zawsze mogę się ożenić - widzisz, poświęcenie swojego życia kobiecie, nie wróci straconych lat. Natomiast wolność w każdej chwili pozwala mi zmienić wszystko. Posiadanie kredytu na 30 lat i dwójki dzieci już niekoniecznie.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: dziwne masz podejście, postrzeganie kobiety jako kuli u nogi, a nie jako partnerki. nie każda kobieta ma w pakiecie kredyt na 30 lat i bzdurne rozmowy o paznokciach. też sporo podróżuję i robię co chce, chociaż jakbym znalazła partnera którego nosi po świecie tak samo jak mnie to byłoby idealnie. no ale każdy ma swoją definicję wygrywu, najważniejsze że jesteś szczęśliwy i tylko to się liczy.
  • Odpowiedz
@SUQ-MADIQ: po 40 sie ogarniesz i wtedy sobie jakas przygruchasz. poki co masz dobry styl zycia. tez taki planuje, ale zycie pisze rozne scenariusze wiec lepiej nie zapeszac.
ogolnie szanuje opa spawacza ☑
  • Odpowiedz
@tarzan_szczepan: @SUQ-MADIQ: aprops tego filmu to zacytuje jeden komentarz, bo sam lepiej bym tego nie opisał

tak, zdecydowanie uświadamiający. Uświadamiający, że survival nie dla idiotów. Miej wszystko, lepiej niż większość, #!$%@? to jednak w kąt i #!$%@? bez NAJMNIEJSZEGO nawet przygotowania, żeby umrzeć w cierpieniach. Bohater byl przeciez skonczonym kretynem: nie wiedzial jak polowac, jak zrobic porzadne schronienie, jak dziala natura (oh wow, po zimie jest wiecej wody
  • Odpowiedz