Wpis z mikrobloga

Laa lalalalalla Laaaaaaa ;D Nowe jajka nadchodzą!

Od kilku dni samice dostają #!$%@? i KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ KOPIĄ bez przerwy. Przemeblowanie całego terrarium, sprzątanie non stop, ale dziś są efekty! Zocha, Zośka, Zosieńka moja, zniosła caaałe 19 jaj! Wszystkie piękne, bialutkie, okrąglutkie i najważniejsze - zapłodnione :) Razem z poprzednimi (14 szt) mam już 33 sztuki, oby wszystkie się udały. Pierwsze klucie przewiduję na 7-10 maja, wtedy mijają 2 miesiące od pierwszego klucia. Ja już się po prostu nie mogie doczekać! :D

tam tam tam zakopane
czuję się lekko jak archeolog, jak muszę je tak delikatnie odkopać;D
Prześwietlanie
turururu już w pojemnikach
a to sprawczyni zamieszania;D

W inkubatorze na ten moment mam 2 jaja gekonie (lamparcie), 4 jaja gekonie (płaczące), 33 jaja agamowe. Na dniach dojdą kolejne, mam nadzieję, że zapłodnione, od Grubej ;) Ale jestem szczęśliwa!:)

oo
a tu Gruba, grubsza niż zwykle, ociężała... może jutro!

Poza moimi zniosami dzisiaj - Jaszczurka @GraveDigger też zniosła kilkanaście jaj. Zaprosił mnie do siebie, bo jestem mistrzem prześwietlania ( ͡º ͜ʖ͡º), ale tak, jak przypuszczał - wszystko puste chyba ;<

Co nie przeszkadzało mi porobić zdjęcia jego zwierzakom ;DD

Migotka, taka piękna
end egen i te rzęsy :3
to też ona?
stwierdziła, że wejdzie na aparat
i jeszcze raz?
a tu Coś
Taki fajny, jaśniutki :3

No i dorwałam Sfinkseła, który wydaje mi się być samiczką. Ma przeeeeeeeeeeeeeeepiękne czarne oczęta, w przyszłym sezonie połączymy ją z moim samcem i wyciągnę od Grejwa kilka maluchów ;DD

<3
Czy te oczy mogą kłamać? <- pewnie, że mogą, wyglądają, jak oczy szatana:D
ta łapa wygląda, jak złamana;D

I iiii jeszcze chciałabym się pochwalić, jak blisko mam bo pracy ;D Widok z mojego balkonu, ten blok, taki daleko, różowy, na samym środku zdjęcia - to moja praca ;D A i tak grubą dupę wożę autem ( )

:D

#chwalesie #agama #agamy #gekon #gekony #waz #wonsz #weze #terrarystyka #kameleon #jez #jeze #szczecin #gadzibastion

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @JAmajki @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @Saute @speed306 @Czerw2 @Dabrus @Czerw2

Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Laa lalalalalla Laaaaaaa ;D Nowe jajka nadchodzą!

Od kilku dni samice d...

źródło: comment_A9zaJUrqzOZFbzpS7TXMK3kK44R7QkyJ.jpg

Pobierz
  • 34