Wpis z mikrobloga

To jest jedno z najpopularniejszych w ostatnich dniach zdjęć w Brazylii. Zrobił je i opublikował na Facebooku Nelson Felippe. A furorę zrobiło nie tyle samo zdjęcie, co podpis, który zamieścił Nelson.

"Nie jestem uprzedzony. Uważam, że ludzie mogą robić, co chcą ze swoim życiem. Ale sądzę też, że to absurdalne, że byłem zmuszony patrzeć na taką scenę.

To, co każdy robi ze sobą, to jego problem, ale jeśli robi to publicznie – to już mnie obchodzi. I ja po prostu odmawiam oglądania takiej sceny i uznania ją za normalną.

Nikomu nie życzę źle, ale jednak ludzi powinno się chronić. Są pewne zasady społeczne – a to tu może być po prostu niebezpieczne. Jeśli dojdzie do tragedii, ktoś może nawet umrzeć - to kto będzie winny? Ja?

A przede wszystkim: to jest najgorszy z możliwych przykład dla dzieci. Co powiedzieć dziecku, które ogląda taką scenę? Dziecko stwierdzi, że to jest całkowicie normalne, aby czekać na metro stojąc na żółtej linii. A więc nie, nie podoba mi się ten facet tam. Radziłbym raczej iść za przykładem tych dziewczyn. Na metro czekajcie przed żółtą linią. Jak metro podjedzie, drzwi się otworzą, wtedy spokojnie podejdźcie i wejdźcie do pociągu.”

artpop - To jest jedno z najpopularniejszych w ostatnich dniach zdjęć w Brazylii. Zro...

źródło: comment_6VKV0kBjPlmkqLJTqIsBXG7vUypBkH6X.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@artpop: każdy aspekt twojego życia to LGBT? Fajnie, że interesujesz się i pomagasz tym chorym psychicznie ludziom ale powoli zmienia się to w pewnego typu fanatyzm(?) lub obsesje.
  • Odpowiedz
  • 2
@krasecz: Gdybym miał się skupiać na każdym aspekcie swojego życia to musiałbym być tu 24/7, a przez to tych aspektów byłoby mniej. Na wykopie w wiekszosci piszę o tematach LGBT, bo temat tu jest zaniedbany (za to często jest spam bzdurami z "niezależnych" stron). A homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną, pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@artpop: Temat LGBT zaniedbany? Myślałem, że to tacy sami ludzie a nie jakaś specjalna grupa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przez jakiś czas temu homoseksualizm był uznawany za chorobę psychiczną tak jak i jest nadal transseksualizm i insze tego typu schorzenia związane z identyfikacją płci lub pociągiem seksualnym. Nie chce tu już wchodzić w polemikę dlaczego homoseksualizm został zdjęty z listy chorób psychicznych pomimo, że wyniki badań nie
  • Odpowiedz
@artpop: Lesbijki lesbijkami, natomiast geje* okazujący sobie czułość w miejscach publicznych pewnie mają gorzej. W ogóle kobietom więcej wolno pod tym względem, całować się w policzki, obejmować, chodzić za rękę, komplementować i to niezależnie od orientacji.

  • Odpowiedz
A homoseksualizm nie jest chorobą psychiczną, pozdrawiam.


@artpop: No dobra widzę, że przekonanie co do homo jest w Tobie zakorzenione jak Dąb Bartek na ziemi polskiej.
Wyobraź sobie ,że masz organ. Ten organ jest przeznaczony do czegoś bardzo ważnego w życiu i możesz go używać przez ponad połowę swojego życia by robić coś dobrego. W Twoim mózgu natomiast ubzdurało się coś i każe Ci to nie robić tych dobrych rzeczy
  • Odpowiedz