Wpis z mikrobloga

Jako, że się troszkę zajarałem grą, a nie mam znajomych, którzy grają to chciałem się pochwalić swoją postacią tutaj i zobaczyć kim Wy gracie mirki (ʘʘ)

Imię: Drizzt (nie chciało mi się myśleć ())
Klasa: Łotrzyk
Rasa: Elf leśny
Biografia: Archipelag Martwego Ognia - Rabuś

Na pytania Calishii odpowiedziałem, że byłem piratem. Co robię tutaj? kapitan chciał mnie rzucić na pożarcie rekinom, ale zwiałem. Czego szukam w tych stronach? guza ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ogólnie chciałem grać jako postać bardziej zła niż dobra, ale jak się okazało nie umiem, bo zawsze wydaje mi się, że coś mnie ominie jak wybiorę tą złą opcję, więc skończyłem na tym, że kieruję się pobudkami materialistycznymi, jak ktoś mnie zatrudni do jakiegoś zadania, to mimo wszystko staram się wykonać zadanie, a nie przechodzić na stronę przeciwną, głównie racjonalność i spokój, trochę agresji i pasji, chociaż nie wiele mogę powiedzieć, bo dopiero 5 lvl i Zatoka Buntu. (Wiem już, że na pewno przejdę grę drugi raz jakimś krasnoludem barbarzyńcą-zabijaką z full złą opcją ( ͡° ͜ʖ ͡°))

A jak się gra łotrzykiem? Zacząłem grę magiem, doszedłem do zabicia Lorda Raedrika i stwierdziłem, że to nie to. I dobrze, bo łotrzyk zaskoczył mnie pozytywnie, ze swoją 20 punktową zręcznością i biegłością w walce dwiema brońmi + Podstępny Atak siecze wrogów aż miło, chociaż jest dosyć miękki, więc trzeba uważać. Aha, no i troszkę skrewiłem z tym, że mam mało stanowczości i inteligencji, bo odpada mi sporo opcji w dialogach, ale i tak jest zajebiście ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wrzucajcie swoje postaci mirki!

#gry #rpg #crpg #pillarsofeternity
sareawok - Jako, że się troszkę zajarałem grą, a nie mam znajomych, którzy grają to c...

źródło: comment_QahcruwXttdxkw4GQ8OakaELyFJoGB4X.jpg

Pobierz