Wpis z mikrobloga

Mirki, po ok 2-3 tyg korzystania z tinder sporadycznie co kilka dni po lajkowanie ilus tam lasek, plus to ze to większego miasta mam jakies 80 km. Mam takie przemyślenia.
- Dobrało mi 29 par
- żaden #rozowypasek nie napisał pierwszy
- 2 różowe paski kiedy napisałem mam spoko kontakt
- 3 różowe paski były jakies dziwne jakoś sie rozmawiało ale jedna gadka i na tym sie skończyło
- 3 nie dopisały wcale
- do pozostałych nie pisałem nie chciało mi sie.

Czy większość różowych to jakies n---------e księżniczki? Skoro jest z nia dobrana para to znaczy ze w pewien sposób juz zadeklarowała chcieć rozmowy, wiec co za problem czasem nawet pierwszej se odezwać? Korona z głowy chyba nie spadnie. Albo przynajmniej odpisać cokolwiek.
Jeżeli sytuacja była by odwrotna, i do niebieskiego napisała 0,5/10 to nawet na wykopie są screeny ze faceci nawet takim odpisują ale w stylu "nie dzięki", "jestem zajęty" ale jednak.
A większość różowych to widze wyżej sra niz dupę ma.
pózniej płacz ze same, faceci źli.
A moze akurat odrzuciły tego jedynego "bo nie i c--j".
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#poranneprzemyslenia
PS: nie mam bólu d--y bo raczej w------e a to takie spostrzeżenie
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frajerem_nie_jestem: nie, to najzwyklejsze wnioski po obserwacji społeczeństwa

@niewidzialnywszechmogacy: spoko, ja wróciłem po studiach i w zasadzie mam nowych znajomych, którzy zrobili tak jak ja i różowego który zrobił tak jak ja ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wśród Sebixów i Karyn najbardziej mnie śmieszy to, że na początku udają hurra durra, co to nie oni etc., a potem jak się mnie pytają jakie studia
  • Odpowiedz
@niewidzialnywszechmogacy: Do mnie jedna raz napisała, ale była tak #n-----------------e że podziękowałem szybko. Tak - to są księżniczki. Choć raz jedną spotkałem, bardzo inteligentna dziewczyna i powiedziała mi dlaczego one takie są. Chcecie wiedzieć? Bo jak k---a milion Sebixów na takim tinderze czy badoo codziennie wysyłają do nich na starcie wiadomości "Cześć Ślicznotko" "Ładna jesteś" "Umówiłbym się z Tobą" to automatycznie rośnie im ego, i pomimo tego że nie lubią
  • Odpowiedz
Czy większość różowych to jakies n---------e księżniczki?


@niewidzialnywszechmogacy: tak. Zwłaszcza w internecie. Dostają po kilkanaście wiadomości dziennie i z automatu czują się jak królewny, które mogą sobie przerzucać facetów na lewo i prawo. Smutne i prawdziwe jednocześnie.
  • Odpowiedz
@niewidzialnywszechmogacy: Tyle p---------a i żali w jednym poście xD

Po pierwsze - podziękuj sobie, swoim rodzicom, dziadkom i wszystkim innym za to, że społeczeństwo nazywa kobiety "łatwymi", gdy te pierwsze zainicjują kontakt.

Po drugie - jesteś jednym z wielu, których "zmatchowało" i te laski mogą sobie dosłownie przebierać w tych facetach. Taka rzeczywistość, pogódź się z
  • Odpowiedz
@aptudeskaj:

@LoginZajetyNiepoprawny: no wlasnie nie, piszesz tak bo chcesz mi pocisnąć na sile wywyższyc sie jaki to nie jestes.
Tu rozchodzi sie jak to napisał @100mph wnioski po obserwacji, zamiast jak niektórzy tu odpowiedzieć na temat jak np.
@MrFruu: to znajduje sie jakis troll/hejter idiota? (@biczek) zarzuca stulejarnosc.
A tu soe rozchodzi o eksperyment/test zachowań różowych na tinderze przez pewien okres czasu na rożnych przykładach,
  • Odpowiedz
@niewidzialnywszechmogacy: widzę że "problem" został rozwałkowany już na lewo i prawo jak ciasto na kluski na stolnicy, a wydaje mi się że można wszystko podsumować jednym zdaniem, które ci wyjaśni wszystko.

Po prostu baby inaczej traktują tindera i to, że cię "lajknęły", oznacza głównie, że masz spoko twarz - Nic więcej. To ty dorabiasz sobie więcej - jak zresztą typowy facet (też mi się to zdarza, ale to złe)
  • Odpowiedz
Czy większość różowych to jakies n---------e księżniczki? Skoro jest z nia dobrana para to znaczy ze w pewien sposób juz zadeklarowała chcieć rozmowy, wiec co za problem czasem nawet pierwszej se odezwać? Korona z głowy chyba nie spadnie.


@niewidzialnywszechmogacy: A Ty książę, że czekasz aż pierwsze napiszą? Najwidoczniej nie są aż tak zdesperowane. Jeśli masz dobranych dużo par i piszesz z kilkoma osobami to czasami nie ma czasu, żeby odpisywać
  • Odpowiedz
@peralta: nie wiem jak Ty, ale mając przez pewien czas konto na tym portalu - w różnych celach - od zabijania czasu i nudy po śmieszkowanie sobie z opisywanych tu księżniczek - stwierdzam, że chyba trzeba być Sebixem, żeby prowadzić równolegle rozmowy z więcej niż 2-3 dziewoje ( ͡º ͜ʖ͡º) już po kilku wymianach zdań widać, że ktoś po drugiej stronie ma braki w inteligencji
  • Odpowiedz
@100mph: uwazasz sie za takiego kozaka bo studiujesz ??? Kozakiem bedziesz jak znajdziesz godna prace w swoim zawodzie, kierunku. Czym jestes lepszy od osob ktore nie maja wyższego ? Przeciez w tym kraju co 2 osoba ma wyższe.
  • Odpowiedz
@niewidzialnywszechmogacy
Ja tylko raz napisalem do dziewczyny bo poza buzia miala fajne skille wypisane i wydawala sie ciekawa, napisalem tak:

Hey Natalia, pierwszy raz tu pisze do kogos bo o ile mozna poznac w internetach Ciekawych ludzi to srednio podoba mi sie idea traktowania siebie nawzajem jak Towaru w sklepie i oceny po opakowaniu. Widzialem Twoje zdjecia na instagramie i jestem pod wrazeniem, masz cudowne pasje, sluchasz wspanialej muzyki i masz wyjatkowy styl. Nie chce Ci tu jakos slodzic.. ale tatuaze.. swietne;) Musisz byc Ciekawa osoba;p jesli jeszcze jezdzisz na woodstock to w ogole mam o czym z Toba pogadac.. marvel! jak Ci mijaja swieta? Poza jedzeniem, spaniem i ogolnym nic nierobieniem jak to w swieta ;)

Odpisala mi. Jestem po 3 spotkaniu z nia i juz sie nie moge doczekac kolejnego dzis bo jest fajnie. Powiedziala pozniej, ze gdyby nie wiadomosc skierowana ewidentne do niej to by nie odpisala bo pisze do niej dziennie kilku typow i to zazwyczaj "hey, co tam?;)". Wiec uwazam, ze trzeba sie troche wysilic, wspiac choc na mala gorke choc kreatywnosci i napisac cos tylko do niej a nie kopiuj wklej jesli chcesz aby Ci
  • Odpowiedz
@ziobro2: w takim razie mów mi kozak: studia skończyłem 2 lata temu, pracuje w zawodzie od skończenia studiów, kupiłem mieszkanie za swoje a nie taty, moje hobby nie ogranicza się do chodzenia na clubbing i nie wypisuje na portalach społecznościowych "szlachta nie pracuje" ...
  • Odpowiedz