Wpis z mikrobloga

W ogóle to jest w Polsce pewien gościu, który ma niesamowitą biografię i myślę, że wam mirki też się spodoba. Koleś mimo nieszczęścia jakie go spotkało, a był to poważny wypadek spowodowany przez przedsiębiorstwo energetyczne, w którym stracił rękę i nogę udało mu się bez niczyjej pomocy zdobyć dwa bieguny w jednym roku. Niesamowicie mnie zafascynowało to, że mimo tego pozostał skromnym człowiekem, któremu nie zależy na rozgłosie. Nie lansuje się w mediach, tylko pomaga innym. Jak chcecie to wpiszcie sobie w google "Jan Mela" to poznacie jego niesamowite życie. Fajnie by było jak by zrobił #ama na wykopie. Myślę, że wielu z was by chciało mu zadać jakieś pytanie. #jasmela #biografie #wypadek
  • 9
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88:

Koledzy zapomnieli dodać,że mela w wieku cielęcym (14) wlazł do transformatora trafo w celach jego uszkodzenia i prąd go popieścił tak, że nie ma rączek i nóżki. Wytoczył proces enerdze jakby to że tam wlazł to była ich wina i wygrał 230 000 zł odszkodowania. Potem nagonka TVN zrobiła z niego pefron-gwiazdę i Kamiński zabrał go za rączkę na biegun (nie powiedzieli tylko czy + czy – ) teraz siedzi w fundacji i za pieniądze „na dzieci” jeździ po całym świecie.


na wykopie go nie
michalson18 - @nieocenzurowany88: 

Koledzy zapomnieli dodać,że mela w wieku cielęcy...
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: Wczoraj był w dziendobryTVN i gadali coś o zbyciu bieguna z ojcem z którym wreszcie udało się zbudować dobre relacje.
Prowadzący:
-a kto pierwszy wyciągnął dłoń?
Po czym szybciutko zmienił pytanie
Serio
  • Odpowiedz