Wpis z mikrobloga

Co niektórzy tutaj chyba nigdy w piłkę nie grali. Nie wyobrażam sobie, żeby sędzia odgwizdał taki faul. To, że ktoś się przewraca to jeszcze nie świadczy o faul. Mi by było głupio protestować w takiej sytuacji gdybym bym w sytuacji Messiego i Messi sam też tego nie zrobił, bo wiedział, że faulu nie było. Piłka nożna to nie szachy...
@nie_jem_grzybow: jakoś, gdy to Polacy obrywają błędem, takich komentarzy nie ma. Auto upokarzanie mode on... a po mojemu ładnie mu wjechał, jestem z niego dumny, sędzia nie widział (nawet jeśli jakimś cudem był faul). Trochę sprawiedliwości musi być za to aktorzenie i uporczywe wymuszanie fauli. Czasem jak widzę ligę Hiszpańską to mam wrażenie, że oni tylko na to czekają, takie cipcie. Wiatr zawieje i się przewraca. Dobrze Grześ wjechał jeszcze raz
@50shadesofbane: Zielonka, co ty #!$%@? XD Wklejasz mi tu film sprzed 3 lat z materiałami gdy messi zaczynał grać i na którym masz może z jedną symulkę widzianą w jakości 240p a reszta to jakieś śmieszne sklejki dziwnych sytuacji stworzone przez fanatyków guru symulanctwa Cristiano, które rzekomo mają udowodnić, że "Messi też symuluje!111".
BTW Usuń multikonto bo i tak zaraz bana wyłapiesz.
@nie_jem_grzybow: oo, dobrze, że przypomniałeś! Dzięki mirku. Już usunięte. Zaś wracając do rozmowy. Tu się zgodzę, na początku słabo aktorzył, taki był, jak polscy celebryci w kacwawa, nie dało się go oglądać. Teraz mu dużo lepiej idzie. Widać po tym ile wolnych wymuszał w tym czy poprzednim sezonie. Pomimo to ja wolę dobrą męską piłkę bez udawania, ale co kto lubi. Ponoć dlatego unikał jak ognia Premier League, zresztą on by
@50shadesofbane: Jesteś zbyt śmieszny XD Oglądałeś ostatnie wyczyny "męskich" obrońców angielskich drużyn grających z Barceloną? messi Ośmieszał ich jakby byli z ekstraklasy, mijał, zakładał siatki, kładł jednym zwodem - aż mi było przykro patrzeć jak ich gwałci na boisku. Premier league to obecnie zbieranina drogiego szrotu z całej europy. temat rzeka.

Widać po tym ile wolnych wymuszał w tym czy poprzednim sezonie.

XD Fajnie, że tacy śmieszni ludzie pojawiają się na
@nie_jem_grzybow: to prawda ostatnie sezony tak wyglądają, piłka nożna to już nie to samo co 10-15 lat temu. Tak jak zauważyłeś nawet tam boją się grać agresywnie, bo zaraz taki Messi będzie się przewracał z płaczem po murawie i obrońca zamiast uratować drużynę przed groźną sytuacją da kółku teatralnemu okazję z 20 metrów. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Może UEFA w końcu podniesie rygor dla symulantów, tylko wtedy
Pobierz 5.....e - @niejemgrzybow: to prawda ostatnie sezony tak wyglądają, piłka nożna to już...
źródło: comment_BKnAUh0eCe1UzTupYMPPcf8LzVd5cp5z.jpg