Wpis z mikrobloga

@zeligauskas: Zacząłem ją lvlowac bo poleciała na exp, takie wymagania były xd w ogóle mi nie pasuję, ale muszę mieć zastępczy CV albo 2, a mam tylko Junyou Chitose (Chiyoda AV) Shouhou która nie ma statów i Hiyou z kiepskim artem...( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przygarnąłbym Kagę ale nie chce budować bo surowce...I Taihou...
@zeligauskas: No i zjada surowce jak głupia :d tak patrze na pvp, ludzie latają 2xBB 2xCV 2xCA, albo 4xBB 2xCV, chyba robia po 2 sortie dziennie. Stawiam na różnorodność ale widzę że łatwiej z większymi statkami jest.
@zeligauskas: Isuzu robi crit jak CA a lvluje jeszcze Jintsuu jako pure dmg CL :p A Shimakaze dodge dodge a w nocy 170 (ʘʘ) spadła mi jeszcze Bucky to mam pełny zestaw dd, cl ca cvl też, tylko cv i bb ale w sumie bb mam 3...


I Tone też spadła w końcu,CAV jest, Yamashira za BBV będzie robić. Chyba tyle, można kończyć grać ( ͡°
@zeligauskas: Tone rzeczywiście, zapomniałem. A te blueprinty to chyba za 6 miesięcy będę miał :d
Chwilowo Yamashiro expie, chce dobić wszystko do 30 na równo, potem do 40 itd. żeby jakiś sens był.
Boli mnie tylko że każda z nich ma Kai Ni, poza Shimakaze i żal mi modernizować xd