Wpis z mikrobloga

#airfixdogfighter
wołam tylko was @Shoshon @wpoz jako kontynuacje wcześniejszego wpisu oraz wczesniejszego
poszukałem info ale klapa, nie znalazłem żadnych informacji
oprócz tych co znalazłem wcześniej czyli twittera dev

[https://twitter.com/PDX_Dev_Studio](https://twitter.com/PDX_Dev_Studio)
przedostatnia ostatnia deska:
poniższy obrazek z tym podpisem:

Who created this game? I need the publisher's e-mail address because I'd like to ask if they're going to release part 2.

wklejany na jakiś popularnych stronach anglojęzycznych
NIE PORZUCAJCIE NADZIEI xD

#gimbynieznajo #gry
Blackman - #airfixdogfighter 
wołam tylko was @Shoshon @wpoz jako kontynuacje wcześn...

źródło: comment_X4IhQp0esvzPfDT2WI1yNTapMdvAs3Mu.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
Who created this game? I need the publisher's e-mail address because I'd like to ask if they're going to release part 2.


@Blackman: Ale wiadomo kto stworzył. Unique Development Studios które zbankrutowało i Paradox Entertainment. Ich strona - http://www.paradox-entertainment.com
Od razu w kontakcie mają napisane, że nie biorą pod uwagi wysyłanych im pomysłów, ale można by było spróbować.
A wydawcą było Eon Digital Entertainment, które zostało zamknięte. ( ͡°
  • Odpowiedz
@wpoz: racja, więc wystarczy:

I need the publisher's e-mail address because I'd like to ask if they're going to release part 2

i dobrze by było jeszcze przetłumaczyć część z tego co napisałeś, wybierz fragment lub to co chcesz przetłumaczyć na ang i napisz do "uczalka" ona być może pomoże w dokładnym przetłumaczeniu - bardzo sympatyczny różowy
  • Odpowiedz
@wpoz: tak jak napisałem ja chce zrobić rozgłosu na usa/uk stronkach ale nie wiele znam (takich podobnych do wykopu/mikroblog) zakładanie kont/robienie wpisów/memów - zalezy co stronka preferuje
więc początek ew. wpisu to

I need the publisher's e-mail address because I'd like to ask if they're going to release part 2

później że "Unique Development Studios zbankrutowało więc chciałbym napisać do Paradox Entertainment na maila General Inquiries:
info@paradoxent.com" a następnie "czy
  • Odpowiedz
@Blackman: Warto dodać na początek jakiś screen albo filmik z gry, żeby przypomnieć ludziom o tej grze, później opisać że chcemy poprosić o wypuszczenie drugiej części. Później to o studiach które to robiły i pomoc w kontakcie. Chyba tyle?
Btw jak wołałeś tamtych a małpy dodałeś po edycji komentarza to chyba nie woła ich.
  • Odpowiedz
Hi,
Razem z grupą fanów gry AirfixDogfighter chcielibysmy napisac list do Paradox Entertainment ponieważ Unique Development Studios już zbankrutowało a grze według nas należny się remake.
W związku z tym mamy do was pytanie:
Czy kiedykolwiek słyszeliście o tej grze i bylibyście zainteresowani AirfixDogfighter 2?
Nie pytamy bez powodu, ponieważ jeśli będzie wystarczająco dużo chętnych, Paradox Entertainment na pewno przychylniej spojrzy na naszą wiadomość a zainteresowanie reddit będzie silnym argumentem "za"

to
  • Odpowiedz
@Shoshon: ok
uwzględniając róznice czasu pomiędzy Ameryką a Polską 21- 24 to najlepszy moment na wrzucanie. Ja robie konto na reddit i jak wrzucisz tłumaczenie to wkleje tam - według mnie list brzmi bardzo dobrze
  • Odpowiedz
Hello guys,

I belong to Polish social networking news platform (something like combination of Reddit and Twitter but smaller). We called out a topic of Airfix Dogfighter. We discussed about how great the game was (even though it was not a high budget production) and we were wondering if the producers are ever going to release a sequel.

We found out that four companies were associated with producing the game. Airfix, Unique Development Studios, Paradox Entertainment and EON Digital Entertainment.


We have contacted with Airfix company and they said they just allowed to use their name an external studio.

Both Unique Development Studios and EON Digital Entertainment no longer exist. We would like to write a letter to Paradox Entertainment, because we think that the game deserves a remake/sequel.
  • Odpowiedz