Wpis z mikrobloga

#airfixdogfighter
wołam tylko was @Shoshon @wpoz jako kontynuacje wcześniejszego wpisu oraz wczesniejszego
poszukałem info ale klapa, nie znalazłem żadnych informacji
oprócz tych co znalazłem wcześniej czyli twittera dev

[https://twitter.com/PDX_Dev_Studio](https://twitter.com/PDX_Dev_Studio)
przedostatnia ostatnia deska:
poniższy obrazek z tym podpisem:

Who created this game? I need the publisher's e-mail address because I'd like to ask if they're going to release part 2.

wklejany na jakiś popularnych stronach anglojęzycznych
NIE PORZUCAJCIE NADZIEI xD

#gimbynieznajo #gry
Blackman - #airfixdogfighter 
wołam tylko was @Shoshon @wpoz jako kontynuacje wcześn...

źródło: comment_X4IhQp0esvzPfDT2WI1yNTapMdvAs3Mu.jpg

Pobierz
  • 47
Who created this game? I need the publisher's e-mail address because I'd like to ask if they're going to release part 2.


@Blackman: Ale wiadomo kto stworzył. Unique Development Studios które zbankrutowało i Paradox Entertainment. Ich strona - http://www.paradox-entertainment.com
Od razu w kontakcie mają napisane, że nie biorą pod uwagi wysyłanych im pomysłów, ale można by było spróbować.
A wydawcą było Eon Digital Entertainment, które zostało zamknięte. ( ͡° ʖ
@wpoz: racja, więc wystarczy:

I need the publisher's e-mail address because I'd like to ask if they're going to release part 2

i dobrze by było jeszcze przetłumaczyć część z tego co napisałeś, wybierz fragment lub to co chcesz przetłumaczyć na ang i napisz do "uczalka" ona być może pomoże w dokładnym przetłumaczeniu - bardzo sympatyczny różowy
@wpoz: tak jak napisałem ja chce zrobić rozgłosu na usa/uk stronkach ale nie wiele znam (takich podobnych do wykopu/mikroblog) zakładanie kont/robienie wpisów/memów - zalezy co stronka preferuje
więc początek ew. wpisu to

I need the publisher's e-mail address because I'd like to ask if they're going to release part 2

później że "Unique Development Studios zbankrutowało więc chciałbym napisać do Paradox Entertainment na maila General Inquiries:
info@paradoxent.com" a następnie "czy ktoś
@Blackman: Warto dodać na początek jakiś screen albo filmik z gry, żeby przypomnieć ludziom o tej grze, później opisać że chcemy poprosić o wypuszczenie drugiej części. Później to o studiach które to robiły i pomoc w kontakcie. Chyba tyle?
Btw jak wołałeś tamtych a małpy dodałeś po edycji komentarza to chyba nie woła ich.
Hi,
Razem z grupą fanów gry AirfixDogfighter chcielibysmy napisac list do Paradox Entertainment ponieważ Unique Development Studios już zbankrutowało a grze według nas należny się remake.
W związku z tym mamy do was pytanie:
Czy kiedykolwiek słyszeliście o tej grze i bylibyście zainteresowani AirfixDogfighter 2?
Nie pytamy bez powodu, ponieważ jeśli będzie wystarczająco dużo chętnych, Paradox Entertainment na pewno przychylniej spojrzy na naszą wiadomość a zainteresowanie reddit będzie silnym argumentem "za"

to
@Shoshon: ok
uwzględniając róznice czasu pomiędzy Ameryką a Polską 21- 24 to najlepszy moment na wrzucanie. Ja robie konto na reddit i jak wrzucisz tłumaczenie to wkleje tam - według mnie list brzmi bardzo dobrze
Hello guys,

I belong to Polish social networking news platform (something like combination of Reddit and Twitter but smaller). We called out a topic of Airfix Dogfighter. We discussed about how great the game was (even though it was not a high budget production) and we were wondering if the producers are ever going to release a sequel.

We found out that four companies were associated with producing the game. Airfix, Unique