Wpis z mikrobloga

Określenie to utożsamia się z dobą

@Magik_Antonio: Doba – astronomiczna jednostka miary upływu czasu, związana z obrotem Ziemi wokół własnej osi.
Istnieją również inne rodzaje dób, jak doba pokładowa czy doba hotelowa. W tym wypadku byłaby to doba boska. Boskie dni mijały jeden za drugim aż pewnego dnia Bóg postanowił coś stworzyć...

Poza tym taguj #gimboateizm.
: Właśnie byłam w trakcie pisania, że zaraz ktoś przybiegnie z tagiem #gimboateizm, ale widzę że mnie wyprzedziłeś. A jak wyjaśnisz stworzenie światła pierwszego dnia, a Słońca i gwiazd dopiero czwartego? Ktoś sobie chyba nie do końca to przemyślał jak pisał Księgę Rodzaju.


@kobietanawykopie: to chyba nie do mnie xD
@zakowskijan72: tag gimboateizm nie ma najmniejszego sensu - gosc nasmiewa sie z faktu ze niektorzy wierza w to ze ziemia sobie stala/wirowala/robila cokolwiek przez 3 'dni' bez slonca - po prostu orbitowala wokol tabliczki 'under construction' a Ty nazywasz go 'gimboateistą' bo przecież 'dorosły ateista' nie naśmiewał by się z takich rzeczy z SZACUNKU.

Problem jest taki że wcale nie musi tego szacunku mieć, niezależnie od tego ile ma lat. Niektórym