Wpis z mikrobloga

@Under89: golf iv. Mam go dopiero 2 m-ce i zrobiłem raptem 6tys. Ale jeździ się dobrze. Spalanie około 12 gazu w mieszanym. Do pracy i z powrotem wystarcza.
@Enfi: Posłuże się wiedzą swojego znajomego, gazownika ktory prowadzi warsztat montażu instalacji lpg. Powiedział mi, ze roznice są kolosalne! Ma mercedesa 3,2 ze wspomniana instalcja gazowa i po tankowaniach na jednej z "firmowych" stacji mial straszliwie zabrudzone wtryskiwacze (mimo, ze o polowe skrocil okres wymiany filtrow) Wskazal mi konkretne stacje w okolicy #lublin ktorych mam unikac. Powiedzial, ze mial nawet przypadek odmowy naprawy gwarancyjnej przez zanieczyszczone paliwo lpg.
@Fanfar: Zazwyczaj tankowałem na stacji bp lub jeden lokalnej, ale nie była to jakaś dziura zabita dechami. Ostatnio zaczęły się dziać cuda, dławi, szarpie, czasami przejadę 10km, a czasami nie uda się przejechać nawet 15m. Miałem prawie pełen zbiornik i z ciekawości dotankowałem na Lukoilu gazu za 20zł, normalnie jakby ręką odjął. Zostawiłem wczoraj auto na jałowym przez 2h żeby się trochę tego dziadostwa wypaliło. Jutro skoczę jeszcze raz na Lukoil