Wpis z mikrobloga

@ziobro2: No to juz zalezy od tego jakie kto ma lacze ( ͡° ͜ʖ ͡°) A poprawek tak duzych bym sie nie spodziewal. Mysle, ze po takim czasie ktory mieli na "dopieszczenie" gry (premiera przekladana o 3 miliony lat) raczej bedzie sprawna, a jak juz to niewielkie patche. Realnie balbym sie natomiast o to, czy serwery R* podolaja w dniu, czy nawet w tygodniu premiery.
EDIT: "To
@ziobro2: Moze dlatego, ze procent posiadaczy bluray w PC jest nizszy niz procent alkoholu w karotce? :P


@FILEmoniusz: No i to mnie właśnie zastanawia. Przecież nagrywarka blu-ray kosztuje teraz mniej niż ta gra, nie mówiąc już o czytniku. Rozumiałbym rozdział na wersje DVD i BR, tak jak kiedyś było Vice City 2xCD lub 1xDVD, ale tylko DVD? I to mi się właśnie podoba w konsolach - wkładam blureja do napędu,
bym się autentycznie załamał (10mbit/s do podziału)


@piker: Dałem radę. Zostawiłem na noc. Rano się obudziłem i już wszystko jest pobrane. Nie rozumiem.
@ziobro2: no sorry, wolę kilka razy przełożyć płytkę (przypomina mi się instalacja gier kilkanaście lat temu echch) i zainstalować grę w kilkanaście minut niż w moim przypadku ściągnięcie 65GB trwało by conajmniej miesiąc DD