Wpis z mikrobloga

Nie miałem co robić przed kompem i na swoim profilu kliknąłem rok 2010.

Lepsze niż faile na youtube czy inne pierdy.

Ogólnie to najlepiej się usunąć konto, ale niestety FB ma kopie zapasowe każdego profilu.

Chociaż jedna rzecz w 2010 była lepsza niż teraz.

Czasy szkolne, nikt nic nie robił po za siedzeniem na Fb. Nos stop komentowanie czyichś wpisów, zdjęć, rozmowy, farmville i inne gierki tego typu. Teraz coś naskrobiesz to nikt tego nie zauważy. Fotka to samo.

Gdyby nie messenger to już dawno bym usunął FB

Daje Facebookowi jeszcze ze 2-3 lata i będzie koniec.

wykop > Facebook

#facebook #wykop #fb #feels #licbaza #usunkonto
PiczaBociana - Nie miałem co robić przed kompem i na swoim profilu kliknąłem rok 2010...

źródło: comment_975XgSdglKYNrLjCYvlOvt3P6tPfiWad.jpg

Pobierz
  • 9
Czasy szkolne, nikt nic nie robił po za siedzeniem na Fb. Nos stop komentowanie czyichś wpisów, zdjęć, rozmowy, farmville i inne gierki tego typu.


@PiczaBociana: Teraz to może jest inaczej i nikt na FB nie siedzi?, nie wspominając o gównogierkach typu farmville? i komentowaniu zdjęć na kiblu?


@PiczaBociana: Facebook jest za duży żeby tak o upaść, jak będzie coś nowego na co ludzie przejdą to z pewnością będzie to tworzone przez "ten sam" zespół.
Gdzieś były dane że 24% ludzi w Indonezji uważa że facebook to jest internet, a 10% że to dwie różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak znajdę link to wrzucę.
@kiszczak @justarandomdude: Po prostu z tego co w tym momencie obserwuje po znajomych wejście na FB trwa 3 minuty nie więcej. 5 razy scroll na głównej i zamknięcie.

W tym momencie, komentuje zdjęcie czy lajkuje coś raz może na 2 miesiące. Bo nie wiedzę w tym momencie większego sensu. A 5 lat temu był wielki bum na facebooka i każdy chciał cokolwiek napisać cokolwiek skomentować. Było ciekawie.
Ogólnie jeszcze co do messengera to zauważyłem że troche ludzi używa gadu-gadu. Jest prosty program - tylko jak przekonać ludzi aby do niego powrócić i usuwać konta na FB :P
W tym momencie, komentuje zdjęcie czy lajkuje coś raz może na 2 miesiące. Bo nie wiedzę w tym momencie większego sensu. A 5 lat temu był wielki bum na facebooka i każdy chciał cokolwiek napisać cokolwiek skomentować. Było ciekawie.


@PiczaBociana: No widzisz- tu uwidacznia się już chyba różnica pokoleniowa między nami. Tamto nie było ciekawe według mnie- bo było tylko namiastką życia towarzyskiego w starej formie. Jak widać nie za bardzo
@kiszczak: Ogólnie jestem fanem technologi i różnego typu nowinek. Pod tym względem mówię, ze było ciekawie. Oczywiście konwersacja twarzą w twarz jest niezastąpiona. Ale możliwość pogadania z kimś i przejrzenia profilu osoby z drugiego końca świata była bardzo ciekawa. np. kiedyś gadałem z dziewczyną z chin i dawało mi mnóstwo frajdy jak wstawiła zdjęcie z babcią w jakimś parku, który zupełnie nie przypominał naszych.