Wpis z mikrobloga

@laionik: no jasne, tyle, że z tego co mi wiadomo najlepiej zarabiający gracz otrzymuje 3 tyś złotych, więc w porównaniu do "profesjonalistów" z Poznania są amatorami(nie ubliżając piłkarzom Błękitnym, którzy w pierwszym meczu zmiażdżyli Poznańską potęgę). Beka z Lecha i tyle
@NR00: ale co kasa ma do statusu zawodowego? Żyją z piłki, trenują codziennie więc w czym różnica po za kasą? ;) Pracownik Biedronki jest gorszy (ma niższy status zawodowy) od pracownika Castoramy na tym samym stanowisku bo zarabia mniej?
Inna sprawa ciekaw jak reagowałeś na to, że np Chelsea wtopiła z 3 czy 4 ligą angielską prowadząc 2:0 u siebie lub jak "wielka" legia przegrała z tym "słabiutkim" Lechem ;)
@laionik: myślisz, że 3 czy 4 liga angielska to jest poziom 2 ligi polskiej?XD Mam bekę, bo piłkarzynki nie mogły sobie poradzić przez 90 minut z osłabionym rywalem, dopiero gdy Błękitni nie mieli już siły biegać zdołali wydrzeć ten awans. Oczywiście, że piłkarz II ligowy(3 poziom rozgrywek) POWINNIEN być słabszy niż kopacze ekstraklasowi, ale jak pokazali piłkarze błękitnych - dużej różnicy nie ma, różnica jest tylko taka, że ci z ekstraklasy
@NR00: kompleks Legii? hahahahahah beka :D Po prostu wiadomym jest, że większość śmiejących się z Lecha to właśnie Słoiki i możliwe (jak widać), że nie słusznie przypisałem Cie do tej grupy ;)
3 czy 4 liga angielska jest w porównaniu do BPL podobnie jak TME do II ligi także nie rozumiem Twojego pierwszego pytania no chyba, że chcesz powiedzieć iż tam jest większa przepaść (co jest bardzo prawdopodobne).
Hmm słabsi, nie
@laionik: Nie wiem czy tak piszesz na prawdę czy masz klapki na oczach. Pierwsza liga angielska jest na wysokim poziomie, więc odpowiednio niższe ligi też są na wysokim poziomie, przecież u nas II ligowcy nie mają nawet oświetlenia na stadionach nie wspominając o jakości murawy.
Bronienie w piłce nożnej jest proste? nie to raczej piłkarze Lecha są tak żałośni, że nie mogli przełamać defensywy Błękitnych, którzy mniej więcej od 60 minuty
@Kosciex: a czy ja mówię, że ten wynik dwumeczu to nie jest wstyd? Jest. Powinni być pokulani 5-6 do zera. Ale patrząc co było w pierwszym meczu to pokazali, że jednak im zależy na tym by wygrywać - co nie było takie pewne po pierwszym meczu.
@NR00: ekstraklasa jest na odpowiednio niższym poziomie niż BPL więc o co chodzi? różnica 2 klas rozgrywkowych i w Polsce i w Anglii daje