Wpis z mikrobloga

Mirki! Mam zamiar ubrać brata na egzamin gimbazjalny (mama chce go wcisnąć w garnitur, co jest beznadziejnym pomysłem) więc potrzebuję spodni, butów i marynarki. Problem zaczyna się przy rozmiarze, bo brat ma 190 cm wzrostu i jest chudy jak patyk (60+ kg wagi). Przez to uważam garniak za poroniony pomysł, bo będzie jednorazowy. Więc gdzie znajdę spodnie w rozmiarze 32/36? I marynarkę na kogoś długiego i patyczakowatego? #ubierajsiezwykopem #modameska
  • 39
@wrednota: Mama mu kupuje za długie spodnie. 193 cm tutaj więc wiem co mówię.
W Reserved są teraz niegłupie spodnie eleganckie jasnoszare, błękitne i granatowe. Rozmiar 46 lub 48 będzie ok a nogawki można odwinąć ok 3cm.
@Wild_Derp:
Spodnie z Zary są strasznie długie, fasony też wąskie więc coś powinno się znaleźć. Jak dobrze pamiętam u nich wszystkie spodnie mają tą samą długość 34 albo 36 i różnią się tylko szerokością w pasie.

Koszulę można zawsze dać do krawca i coś tam wyczarować, co do marynarki jedyna opcja to chyba suit supply, albo jakaś S lub XS z sieciówki i od krawca wydłużyć rękawy ( większość ma za
@wrednota: Trenuje chłopak jakiś sport?

Co do Twojego pytania, to zgadzam się, że garniaka nie opłaca się kupować. Niektórzy faceci rosną do 18 roku życia. Dodatkowo, jeżeli chłopak nabierze trochę masy, to garniak będzie praktycznie jednorazowy. Moja propozycja wygląda następująco: eleganckie jasne spodnie, koszula i ciemniejsza marynarka. Jest to strój elegancki (wygląda nawet dobrze na rozmowę o pracę), uniwersalny i tańszy od garnituru. No i do tego bierzmy pod uwagę to,
Pobierz
źródło: comment_8aykrFwV7i9y7iQ5BMTqtzaN72VbETiU.jpg
@Charles_Bukowski: nie trenuje, gra w csa :<. Też bym chciała coś w ten deseń, tylko ciemne spodnie, granatowa marynarka, błękitna koszula :) Bo chciałabym, żeby mógł wykorzystywać spodnie również na co dzień, a jasne tak nie bardzo. Chociaż i tak pewnie dostępność rozmiaru będzie miała większe znaczenie, a fitowanie zejdzie na drugi plan. I wcisnęłabym mu do tego takie buty (bo są w tesco podobne), ale nie wiem jeszcze jak przekonać
@wrednota: To weź go kopnij w dupę i niech zacznie coś trenować, bo skończy jako bordo na mirko. Cały czas będę się upierać przy jasnych spodniach - bardzo fajne na wiosnę/ lato. Nie muszą przecież być tylko do marynarki. ;)
Niezbyt zgrabna podeszwa w tych butach. Bardziej mi tu pasują ciemnobrązowe, skórzane trzewiki. :)
@Charles_Bukowski: moje kopanie w dupę skończyło się tym, że zaczął czytać książki. Przynajmniej tyle. Internetowy C&A ma wybór kolorów w tym rozmiarze, szare będą dobrym kompromisem? :) Ciekawa jestem jak stacjonarny, pewnie gorzej. Były też spoko chukka w tesco i może nawet lepsze niż brogsy.