Wpis z mikrobloga

Mirki! Mam zamiar ubrać brata na egzamin gimbazjalny (mama chce go wcisnąć w garnitur, co jest beznadziejnym pomysłem) więc potrzebuję spodni, butów i marynarki. Problem zaczyna się przy rozmiarze, bo brat ma 190 cm wzrostu i jest chudy jak patyk (60+ kg wagi). Przez to uważam garniak za poroniony pomysł, bo będzie jednorazowy. Więc gdzie znajdę spodnie w rozmiarze 32/36? I marynarkę na kogoś długiego i patyczakowatego? #ubierajsiezwykopem #modameska
  • 39
  • Odpowiedz
@wrednota: Nie działa. :D Mimo wszystko, cały czas uważam, że beżowe spodnie będą lepiej pasować. Zobacz trzewiki na zalando - powinny teraz być spore przeceny.
No to powinnaś mu poświęcić więcej uwagi. ;)
  • Odpowiedz
@wrednota: Co on, #!$%@?, w podstawówce jest, że będzie się w nich tarzał? :D No bez jaj!
Mam identyczne i bardzo sobie chwalę. Wcale się tak nie brudzą i są mega uniwersalne - można je założyć zarówno do marynarki i koszuli do pracy, jak i do czarnej koszulki/ koszuli na piwo. ;)
  • Odpowiedz
@wrednota: Bez sensu. Chłopak zmężnieje i tyle będzie z garnituru pożytku. :) Proponuję jeszcze jej trochę głowę posuszyć. Możesz jej przedstawić moje propozycje. A jak jeszcze na coś wpadnę, to oczywiście podeślę. :)
  • Odpowiedz