Wpis z mikrobloga

Hej #lowcarb 'owcy, domyślam się że nie wliczacie warzyw do bilansu, ale gdybym jadł dużo tych warzyw m.in. mrożone warzywa na patelnie i pomidory w puszce w ilości paczka+pucha dziennie to nadal nie wliczać? I jak nisko trzymacie węgle na #redukcja ?
#dieta
  • 11
@fanaberia2309: No właśnie zawsze wybieram te bez ziemniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shdw: Zapytałem ponieważ niewliczanie warzyw jest (tak mi się wydaje) dość popularne, przynajmniej na trzyliterowych się naczytałem takich teorii :P
@MG66: wliczaj, wliczaj. Pomidory w puszcze mają ~140kcal, a warzywa na patelnie średnio ~250kcal na opakowanie. Więc jak sobie zrobisz kurczaka z warzywami i pomidorami używając całych opakowań to masz 400kcal których byś sobie nie policzył i później dziwił się co ta waga nie leci ;)
@MG66: Ja mam 15% + warzywa ;) Ale moim celem nie jest utrata wagi, obserwuj jak reagujesz jak nie idzie po Twojej myśli to będziesz musiał liczyć.
@sidius: Nie mam zamiaru w najbliższym czasie wchodzić w keto :P swoją drogą zastanawia mnie jak sobie radzą ludzie z zakwaszeniem przy wysokim białku i znikomych węglach.
@shdw: LC, z samych warzyw to na oko mi wyjdzie z 35g węgli, a jeszcze chciałem dżemik do twarogu wrzucić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MG66: Ja mam 2,5g białka na kg, moim zdaniem nie jest to jeszcze jakaś wybitnie wysoka ilość. Do odkwaszania dobra jest cytryna, polecam :)