Wpis z mikrobloga

@Klekot500: KTMy to piękne moto. Przykładowo BMW też mi się podobają, ale nie mają tego czegoś. Szczególnie nie mogę się przekonać do opasłego GS'a 1200. KTMy sprawiają jak dla mnie wrażenie lżejszych, trochę bardziej "szalonych", mają coś w sobie niewątpliwie.
@bocznica: no to dobrze, że mój wzrost wystarczy. Już się kiedyś orientowałem i w sumie niektórzy odradzali takie moto jako pierwsze z racji trudniejszego manewrowania w mieście czy na parkingach, ale ja jestem zdesperowany na takie moto jako pierwsze. Nie chcę jakichś małych pszczółek.
@SUQ-MADIQ: ale on ma chyba ponad 2 metry wzrostu. Na każdym innym moto niż na jakimś wielkim moto typu adventure, wyglądałby śmiesznie. :D
@Klekot500: a
@Klekot500: To prawda, GSA jest niesamowity pod tym wzgledem. Wrazenia z jazdy totalnie przecza wygladowi tego motocykla. Testowalem KTM 1190 i zwyklego GS 1200 ale dopiero jak wsiadlem na ADV poczulem, ze to moto zrobione dla mnie na miare. GSA jest bardzo zwrotny i po prostu nisamowicie chodzi w winklach - daje niesamowite poczucie kontroli i "panowania" nad droga. Plus ten silnik z niekonczacym sie momentem... KTM Adv super ale nie