Wpis z mikrobloga

@dob3k: a jak będziesz sprzedawał konsolę to z kontem? Bo cyfrowe wersje nie są bardzo perspektywiczne do upłynnienia :-/

A z dysków to polecam ADATA. Mam 2TB choć jeszcze nie podłączyłem, bo na razie 500 wewnętrznej starcza.
@majk3l: zaciekawiles mnie tym co napisales. Ja kupilem z zainstalowanymi grami i bez konta - zalogowalem sie (na swoje konto) i do dzis dzialaja te gry (jedyna roznica jest taka ze nie mogl bym ich ponownie sciagnac gdybym skasowal), a Ty piszesz ze pozostawione przez kogos gry nie dzialaja.
Tak, kupiłem konsę z Fifą. Gość aktywował tą fifę na swoim koncie Xbox Live. Kiedy dostałem konsolę, próbowałem uruchomić zainstalowaną na dysku grę, jednak nie chciała się uruchomić bez zalogowania na właściwym koncie. Założyłem sobie własne konta i też nic. Klucza drugi raz nie wykorzystam, bo przecież jest już aktywowany i też nie puszcza.
Gra w wersji cyfrowej jest przypięta do Twojego konta
@dob3k: może masz po prostu założone na konsoli
@majk3l: jego konta ani w ogole zadnego poza moim nie ma na konsoli. Jak kupowalem to obie gry byly zainstalowane a wszystkie konta usuniete. Od samego poczatku do dzis moge na nich grac bezproblemowo. Do ghosts nawet dokupilem season pass i wszystko dziala :)
Nawet bym nie pomyslal ze jak usune konto zostawiajac gry to ktos nie bedzie mogl na nich grac

@majk3l: po przekopaniu forum na xbox.com jedyne co znalazlem to info ze gry poprzedniego wlasciciela dzialaja (z usunietym kontem) dla kazdego do czasu az on (byly wlasciciel) na innym xboxie zaloguje sie i ustawi go jako konsole domowa. Wtedy podobno gry na jego bylej konsoli przestaja dzialac natychmiastowo.
Ale czy to prawda nie wiem