Wpis z mikrobloga

otępienie umysłowe człowieka płci żeńskiej nieskalanego najwyraźniej ani jedną książką w swoim życiu poza spisem telefonów w komórce.


Na szczęście nie brak wśród nas koneserów literatury przez duże "L", sypiących niczym z rękawa wynalazkami typu "Nie mi oceniać", "Mi to wygląda", "po krótce", "co by", "clown'ów", "pojedyńczej", "możnaby", "padł by", "rozwiązanie problemów, wiedząc", "Witam.", "Dokładnie.", "w temacie", robi odczuwalną roznice", "okresie czasu", "starego Trabanta", "w Poslkim rządzie", "między mniejszym, a większym", "tchórzofretka,
@Poprawiacz: dzięki za przypomnienie, że robię błędy. Człowiek się uczy całe życie, choć wiele z nich wynika z nieuwagi, pośpiechu, czy też pisania z telefonu gdzie poprawa błędu kosztuje za dużo czasu, a autokorekta nie zawsze pomaga. Co prawda znajomość słów to nieco inna para kaloszy niż perfekcyjne posługiwanie się zawiłościami polszczyzny, czyli zwyczajnie się czepiasz, ale niech Ci będzie. Na koniec ciekawostka:
Imiesłowy z partykula "nie" wymienione przez Ciebie na
Imiesłowy z partykula "nie" wymienione przez Ciebie na końcu były poprawna formą do 1998 roku.

@ncpnc: Obawiam się, że znowu coś Ci się pomyliło. Wymienione przeze mnie słowa są rzeczownikami i nie mają żadnego związku z poprawną do 1997 roku pisownią niektórych imiesłowów.