Wpis z mikrobloga

@mala_mi_123: W żadnym wypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba, że państwo młodzi pozwolili na ubranie się nieformalnie. Najwyżej na poprawiny może założyć coś w stylu: brązowe buty, granatowe spodnie, koszula i beżowa marynarka albo odwrotnie(marynarka-spodnie).
@csmrex: ja uważam to samo.
Jednakże problem polega na tym, że mojemu niebieskiemu ostatnio się trochę przytyło. Nie mieści się więc w garnitur który ma, natomiast kupować nowego nie chce, ponieważ zamierza schudnąć w najbliższym czasie więc bezsensem jest kupowanie go teraz. No i w sumie go rozumiem, natomiast nie wyobrażam sobie żeby nie założył garnituru na wesele, na które idziemy za 2 tygodnie...
@mala_mi_123:

No to ma problem, znaczy w zasadzie to Ty masz problem z nim skoro on nic niestosownego w tym nie widzi. Jeszcze jak marynarka z ciasna to mógłby iść w koszuli i krawacie i spodniach garniturowych moim skromnym zdaniem (wydaje mi się to mniejszą wtopą niż jeansy) a spodnie kupi bez większego problemu w pierwszym większym lumpexie i w razie co da do skrócenia czy zwężenia. Na szczęście to wesele