Wpis z mikrobloga

@o_sile_nie_prosze_bo: Cóż bywa... Po ludziach to można się wszystkiego zaznaczyć. Zaznaczą, że lubią biologię, a jedyne co to oglądają dr House.Nie wiem po co zresztą używać Tindera. To chyba taki epuls/fotka na komórki...

A co multizdjęć - to albo sposób, który zrobiłaś albo dodawać po 1 w komentarzach.
@Killjoy: czyli jesteś kobietą?
nie uważasz że to bezsensowne dla obu stron? robisz komuś bezpodstawną nadzieje czekając aż sie "domyśli", że odpisujesz z grzeczności (choć te screeny nic z grzeczności nie prezentują).
podobnie jak tkwienie w związku gdy ktoś jest Tobą zainteresowany, a Ty nim nie. tak sie tworzą friendzone, albo inne "bo dręczyło mnie to że mnie kocha, a ja nic". tak? :O
@killjoy: dzięki za radę co do splawienia, chociaż mnie bardziej chodziło o to co ma napisane w info o sobie. Ale jeśli to był jej sposób no to trochę nie uprzejma jednak. Nie można wprost powiedzieć. Albo nie odpisywać. Wbrew pozorom brak odpowiedzi chyba jest lepszy, no chyba, że odpisze bezpośrednio.
Aha. Taki ze mnie geek, że wiesz co :). Ja lubię każdy gatunek filmu najlepiej taki na którym można szlochać. Bo taki zapada w pamięć ;). Ostatnio nad dwoma książkami płakałem po 30 minut. No ale mniejsza o to :P . Jednak jeśli nie lubi to znowu pokazuje ignorancji dodając taki typ filmu w zainteresowaniach. :) Blacklista jest więc koniec tematu.chyba ze tu zajrzała ale wątpię :). Bo by wiedziała co to