Wpis z mikrobloga

Czesc mireczki, syn mi sie urodził!
Prawie 4 kilo szczescia (3900gram)!
Do końca uczestniczyłem w porodzie i przeciełem pępowine..
Fajny mój bandzior, nie? :D
Termin był na dziesiątego, ale kurczak nie chciał czekać i wykluł mi sie tuż przed Wielkanocą :D

#chwalesie #wygryw #pokazsyna #pokazdziecko #pokazmorde #zonabijealewolnobiega #4konserwy #rodzina #patriotyzm #szpitalkarowa
n.....a - Czesc mireczki, syn mi sie urodził!
Prawie 4 kilo szczescia (3900gram)!
Do ...

źródło: comment_dF4nj2xOokSRIkx1zUAcFB65GBjqrnZX.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@koroluk: Rodzi sie gej kiedy kopulujesz w smutku lub gniewie.. Szymek to owoc milosci. Dopuszczam takze i taką mozliwosc. Nie zmieniałby go, ale chcialbym aby był swiadomym homoseksualista, ktory traktuje swoją seksualność jako niedoskonałość.
  • Odpowiedz
@WykopQ: Kiedy moj rozowy byl w ciazy czesto rozmawiałem "do brzucha", wyobrazalem sobie jak wyglada moj syn, kiedy maly zaczac kopać załączyło sie uczucie, kiedy polozna wziela moje dziecko do ręki to popłakałem sie. Taka mała twarz, a tyle emocji, grymasów, niesamowita wola życia, miniaturowy człowiek, udział w porodzie jest niezwykłym, wzbogacajacym czlowieka wydarzeniem.. Wszyscy wiemy skad biorą sie ludzie i jak nasz gatunek przedluza swoje istnienie, ale uczestnictwo w
  • Odpowiedz
Chodź i tak według mnie wszystkie noworodki wyglądają obrzydliwie.

@WykopQ: Chyba wg wszystkich. Dlatego we wszelkich materiałach o dzieciach są zdjęcia już takich miesięcznych, parę tygodni po traumie porodu.
  • Odpowiedz
Podziwiam facetów towarzyszących przy porodzie prawie tak bardzo, jak rodzące kobiety.

@yourguitar: Kobiecie się dużo nie pomoże, ale lekarzy i położną trzeba mieć na oku, więc wybór prosty
  • Odpowiedz