Wpis z mikrobloga

O #!$%@? JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ATEISTA
Z koszyczkiem do kosciola nie pojde, bo ksiadz pewnie pedofil. Jajkiem sie nie podziele, bo pedalsko brzmi i wieje zabobonem.
Ludzie #!$%@? opanujcie sie, bo zniszczyc tradycje i święta rodzinie to nie sztuka.
Skoro jestescie tacy oswieceni i madrzejsi, to przymknijcie dupe i oko na wiare i zrobcie to po prostu dla nich. #!$%@? mnie obchodzi czy te kropelki w kosciele spadna prosto na moja jape, czy do koszyka. Bylem? Bylem. I spotkałem kilku znajomych, zmieniłem z nimi kilka słów , wszyscy zadowoleni.
Ogarnijcie się troche, uwaga taguje:
#gimboateizm #gorzkiezale #bekazpodludzi #swieta

Ah zapomnialbym: NASYPCIE SOBIE SOLI DO DUPY
  • 11
@Artron: ja bym bardzo chciał mieć #!$%@? na kościół, ale nie mogę. Np dlatego ze o 23 #!$%@? dzwonami i śpiewami. Jakbym o 23 zaczął czytać na cale osiedle mitologie grecka wg Parandowskiego to by mnie zamknęli w pokoju bez klamek, albo mandat #!$%@?. Ale widać wystarczy jebnac se na czoło krzyżyk i już można mieć cisze nocna w dupie. I nikt nie zainterweniuje bo komendant z proboszczem piją, a każdy
@bluehawaii91: z krzyżykiem można mieć w dupie ciszę nocną? mój ojciec na policje dzwoni jak #!$%@?ą w środku nocy, ale nie wiem z jakim skutkiem więc prosze o oświecenie bo na pewno się przyda na przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bluehawaii91: ale jakto? przecież tak nie można. #!$%@?, że to kościół jest, oni nie mają żadnych przywilejów czy immunitetów - tak mi się przynajmniej wydaje. w przyszłości gdy ktoś mi #!$%@? zacznie w środku nocy dzwonić, to jak nic dzwonie na policje