Wpis z mikrobloga

@wielooczek: Ciekawe statystyki - jeżeli dobrze rozumiem to dotyczy (całość statystyk) ok. 220k posiadaczy wersji Steam (łącznie z preorderami?). Czy to wyłącznie dotyczy posiadaczy gry zakupionej od premiery? Coś nie mogę się odnaleźć.

Cenega chyba gdzieś wspominała, że produkcję akurat było ciężko zakupić (fizyczną wersję) u wielu dystrybutorów po premierze, bo nie spodziewali się aż takiego ruchu. Więc dla nich to naturalne, że tego typu produkcje nie zwiastowały sprzedaży idącej w
@wielooczek: Tylko czy to faktycznie mało - tak zerkam jeszcze na to narzędzie, które udostępniłeś. Wg. tego Dragon Age (pierwszy) ma w posiadaniu via steam ok. 470k użytkowników. Chociaż pewnie te statystyki są na korzyść gry, bo (może źle pamiętam) główną platformą dystrybucji był wówczas Origins?

Ale to chyba wciąż nie jest tragedia, ponoć produkcja sprzedaje się lepiej od Divinity: Original Sin (a Larian to bodaj większe studio od Obsidian, choć
@wielooczek: Weź po uwagę że dziesiątki tysięcy graczy gra, pomimo że jej nie kupiło. Choćby ja - ufundowałem powstanie i w nagrodę nie musiałem jej kupować.
Nie mówiąc już o tym że część ludzi woli GOGa.
@wielooczek: czekam aż gra będzie dobrze połatana i ogólnie, bo czytając fora i mirko to widzę jak bardzo zabugowana jest gra. Wolę mieć dobrze i sprawnie działającą grę, wtedy kupię ( ͡° ͜ʖ ͡°)