Wpis z mikrobloga

Hejo ^,^ Jako, że kolejna wiosna za oknem (jak i kolejna wiosna na karku, a z tą za oknem to tak może niekoniecznie ;p), to postanowiłam się przywitać i tu ;) Wbrew dość "powszechnej" opinii postanowiłam tu zawitać, gdyż słyszałam parę ciepłych słów o tagach związanych z anime, a także o Was, użytkownikach tutaj ( ͡ ͜ʖ ͡) Co prawda te słowa zasłyszałam jeszcze, jak Wykop był mi tak odległy, jak Korwin-Mikke do władzy (może nie do końca trafione porównanie, ale zawsze :D), jednakże mam w zwyczaju sądzić ludzi wpierw po tym, co dobrego słyszałam, nie zaś tym, co słyszałam "złego" ;) Anime sama oglądałam, w sumie to już hohoho i jeszcze trochę, szmat czasu :D nie zmienia to jednak faktu, że nadal coś mi z tego okresu dojrzewania zostało, a "chińskie bajki" (nie bójcie się, to nie złośliwość ;)) mnie czegoś nauczyły. Zajrzałam na chwilę, przypadkiem w sumie, mój pierwszy dzień tutaj, a już natknęłam się na nieuprzejmości kierowane w Waszą stronę. Zastanawia mnie, skąd się taka ludzka zawiść bierze, ale właściwie to nie o tym tutaj ;p Tak więc witajcie, mam nadzieję, że znajdzie się tu dla mnie miejsce, gdyż czasami (może regularnie, któż to wie?) będę tu wpadać, więc mam nadzieję, iż będę tu mile widziana ;) Tym bardziej, że ostatnio jest mi trochę smutno, a słyszałam, że jeśli chodzi o Wykop, to tutaj znajdę pełne zrozumienia osoby - znów wbrew powszechnej opinii. Tak więc witajcie, mam nadzieję, że będzie się Wam chciało czytać tą ścianę tekstu ()

#randomanimeshit
Wyobcowana_Maja - Hejo ^,^ Jako, że kolejna wiosna za oknem (jak i kolejna wiosna na ...

źródło: comment_DNqbOvvWze3RoUOPWs0cVVMWTcM9RL7c.gif

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janoosh: No nie, Wy tutaj też z tym? Myślałam, że chociaż tutaj znajdę spokój od tego, mam nadzieję, iż to tylko taki żart, nie zamierzam tu na nikogo nic złego pisać ani nic, prima aprillis już było, a ja tu zamierzam zostać. Jednak jeśli Ci się to nie podoba to mogę też iść, jakoś sobie poradzę, jednak szkoda by mi było chyba trochę, już widzę, że tu fajni ludzie są
  • Odpowiedz
@Misaki: już był tutaj taki jeden który od razu po założeniu konta pisał tutaj, a okazał się tylko prowokatorem i trollem. Na takie zielonki trzeba uważać. Powiem więcej - na zielonki w ogóle trzeba uważać. No offence, @Wyobcowana_Maja.
  • Odpowiedz
Mamy tutaj zbiorowisko ludzi wierzących, niewierzących, hetero, homo, trans, lewakow, prawakow, bla, bla, bla a i tak się ze sobą dogadujemy, i to jest piękne


@Misaki: Androidowcy i Windowsiarze też się dogadują :D
  • Odpowiedz
@Misaki: Przepraszam, ale myślę, że dobrze wiesz, co miałam na myśli ( ͡ ͜ʖ ͡) Średnio jestem obeznana z kulturą japońską niestety, biorę głównie na słuch ;) Chodziło mi o oneechan oczywiście (to jest chyba określenie na młodszą siostrę, a może to było na starszą? Sama już nie wiem, wiesz o co mi chodzi ;p) :D A więc jesteś dwa lata młodsza ode mnie -
  • Odpowiedz
@janoosh: Nie czuję się urażona, w dzisiejszych czasach nawet w internecie - "nieustanna czujność!" ;)) Popieram podejście, mogłabym Cię zapewnić, że się mylisz, no ale trudno, skoro nic to nie da... Najwyżej będziesz "miał na mnie oko" ;) Mi to tam nie przeszkadza, byleby to nie przeszkadzało w kontaktach międzyludzkich tutaj, a będzie świetnie :)
  • Odpowiedz
@MlodyDziadzioSpamer: Miłyś, dziękuję ʕʔ Chociaż trzysta to za dużo, nawet te sto wydaje się przesadą ;) Ach, gdyby tak wiecznie być młodym - to może i bym chciała :D I żeby jeszcze ten świat był lepszy, a tak to czasami aż nie chce się żyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@janoosh: Dziękuję, bawić się będę na pewno dobrze, naprzykrzać się nikomu też nie mam zamiaru, może za jakiś czas nabierzesz więcej wiary w te słowa ;) Właściwie to może w najbliższym czasie obejrzę i jakieś anime (lub zajrzę do jakiejś mangi ;p), kiedyś bardzo to lubiłam pamiętam, no i o dziwo pomagało trochę na... problemy "egzystencjalne" ;p Teraz już widzę to jak przez mgłę w sumie, ale może czas wrócić
  • Odpowiedz
@jamal013: Dopiero teraz zauważyłam, lecz raczej poradzisz sobie z przebiciem się przez komentarze i połączeniem wątków ;) Nick, tak, wiem, nie pasuje, spodziewałam się tego, jednak jeśli spojrzysz na to z innej perspektywy, to zwrot "wyobcowana" dobrze oddaje jednak klimat tutaj, tę całą wrogość, "nienawiść" reszty "społeczeństwa" (niczym nie uzasadnioną zresztą), wobec Was (właściwie, może już NAS? () )

Nie bój żaby, będę
  • Odpowiedz