Wpis z mikrobloga

  • 74
#emigracja #uk
#patologiazewsi

Ja p------e mirasy, praca z Polakami to jeden wielki szajs. Śmieją się z muzułmanów ze jeżeli jest ich za dużo to chcą zmienić system w tym regionie. Polacy mają inną tendencje jeden drugiego p---------i, bo ma za dużo hajsu albo dostał za duży awans. Albo komuś o-----e bo ma za duża władze... Jak my mamy niby się jednoczyć w przypadku zagrożenia jak potrafimy się pozabijac przy użyciu długopisu na własnym poletku... Szkoci mówi ze Polacy są spoko i się zastanawiają czemu się nie trzymają ze sobą? Co mam ja mam odpowiedzieć? Ze jak by mogli to o 5f by się pozabijali? I tak czy inaczej nie rozumieją...

W poniedziałek zacznie się akcja o mobbing w pracy i dyskryminację.... Jedna grupa Polaków zgłosi na drugą a drudzy na pierwszą.. A ja mam chipsy i batony w szafce.... #gorzkiezale
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wfm125m: niemenel zrobił trochę zamieszania dodając "charity" - no ale to byla beka od początku do końca :) Każdy kto się zainteresował, że kasuje za to kase od początku i tyle, zrobiłem AMA by rozwiać wszystkie wątpliwości :)
  • Odpowiedz
@innv: Ja się ze swojej miejscówy też planuję przenieść. Nie mam nerwów na pracę z "Polską emigracją". Może w innym miejscu będą normalniejsi ludzie. W sumie i tak długo wytrzymałeś. Ja mam zdecydowanie mniejszą tolerancję na g---o.
  • Odpowiedz