Wpis z mikrobloga

Mój pies Zuzia kończy dziś 15 lat. Dostałem ją w koszyku jako prezent na pierwszą komunię i od tej pory nieustannie jest ze mną do dzisiaj ;-) Ciężko znaleźć psa, który byłby w tak świetnej kondycji przez tyle lat. Jakiś czasu temu był problem z nowotworem gruczołu mlekowego oraz ropomaciczem, ale wszystko dobrze się póki co skończyło.

PLUSY DLA TEJ PANI !!!!!!!

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#pokazpsa #zwierzaczki
FirstWorldProblems - Mój pies Zuzia kończy dziś 15 lat. Dostałem ją w koszyku jako pr...

źródło: comment_A2AztEtAd9zqOg06HJEYA3nojvBSH1Rq.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@phalaenopsis: Mój też tak miał, tzn. każdy krok sprawiał mu ból albo leżał i piszczał. Jakoś się pozbierał i teraz lata jak szczenię.
@r5678: 15 lat to ogromna część życia. Poza tym jamnik to pies charakterny - krnąbrny, dumny, płochliwy, ale wyrazisty i takie się zapamiętuje. Łączę się w bólu, ja codziennie jak o tym pomyślę, to staram się poświęcić psu chociaż chwilę mimo, iż pracuję po 10+ h dziennie.
  • Odpowiedz
@FirstWorldProblems: daję Zuzi dowolną ilość plusów :) Cudna mordka!
@kodekscywilny nie dawaj córce takiego imienia, bo tych Zuź to jak psów... ;)
Teraz jak się spotyka dziewczynkę to ma na imię Zuzia, Maja albo Julcia (czasem jakiś twór typu Nikola, albo Dżesika) ale głównie te imiona.
  • Odpowiedz
@r5678: wredne, głupie i szczekające - moja głupia ciotka miała dwa jamniki jeden po drugim i do tego stopnia nie lubię tych durnych psów, że każdy właściciel takiego podpsa to dla mnie taka głupia ciotka, co sobie zęby dawała lizac.
  • Odpowiedz
Fuj, jak można mieć psa w domu. Jak wchodzi się do domu psiarza albo kociarza to od razu czuć smród zwierzęcia. Nawet psiarze i kociarze śmierdzą psami i kotami w towarzystwie nie wiedząc o tym.
  • Odpowiedz
@FirstWorldProblems: Jakiś czasu temu był problem z nowotworem gruczołu mlekowego oraz ropomaciczem

Dlatego w celu uniknięcia takich komplikacji należy pieski profilaktycznie sterylizować. Pozdrowienia dla super Tasiemki ;)
  • Odpowiedz