Wpis z mikrobloga

Mój pies Zuzia kończy dziś 15 lat. Dostałem ją w koszyku jako prezent na pierwszą komunię i od tej pory nieustannie jest ze mną do dzisiaj ;-) Ciężko znaleźć psa, który byłby w tak świetnej kondycji przez tyle lat. Jakiś czasu temu był problem z nowotworem gruczołu mlekowego oraz ropomaciczem, ale wszystko dobrze się póki co skończyło.

PLUSY DLA TEJ PANI !!!!!!!

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#pokazpsa #zwierzaczki
FirstWorldProblems - Mój pies Zuzia kończy dziś 15 lat. Dostałem ją w koszyku jako pr...

źródło: comment_A2AztEtAd9zqOg06HJEYA3nojvBSH1Rq.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
@FirstWorldProblems: @januszmirek92: @lolens: pozdrowienia od mojego rocznego jamnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już trzeci z rzędu, poprzedni odszedł pół roku temu, 13 lat miała () Bardzo wdzięczne, aczkolwiek niedoceniane obecnie psy. Charakter jak u żadnej innej rasy. Szkoda, że stereotypowy jamnik to tłusta parówa, a to wina ludzi, którzy zadbać o nie nie potrafią - niestety mają skłonność do tycia (
macowiec - @FirstWorldProblems: @januszmirek92: @lolens: pozdrowienia od mojego roczn...

źródło: comment_bopIttIrUR1IIyLGAMCyxWKcRMMHwGF7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@macowiec: Jeśli jamnik dostanie odpowiednią ilość ruchu każdego dnia to nie jest tłustą parówą :D Nie należy ich też przesadnie karmić, w końcu to małe psy. Nie wiem skąd ten stereotyp o wrednych jamnikach, to bardzo towarzyskie i przyjacielskie psiaki :)
  • Odpowiedz
@FirstWorldProblems: Gratulacje :-) Moja psina dożyła 19 lat, tak do 17 to jeszcze potrafiła zaczepiać młode psy do zabawy. Rok temu musiałem niestety ją uśpić. Powiedziałem sobie, że nie chce żadnego już psa więcej, bo stratę opłakiwałem jak po członku rodziny.
  • Odpowiedz
@FirstWorldProblems: Jamniki to wspaniałe psy, moja sunia jest u mnie od 9 lat, nie wiem ile ma dokładnie, bo zgarnęłam ją z ulicy, ale kilkanaście na pewno, też już posiwiała, a 2 lata temu ratowaliśmy ją, gdy zaczął postępować niedowład tylnych łapek, na szczęście, póki co, nadal chodzi i oby jak najdłużej. Dużo zdrowia i sto lat dla Twojej suni ()
wrednakasia - @FirstWorldProblems: Jamniki to wspaniałe psy, moja sunia jest u mnie o...

źródło: comment_LOAvLz45Equtey78MRBtUe8KGO9pMsGl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz