Wpis z mikrobloga

@Kokon89: nie ma żadnej sprzeczności w tym co piszę. Gdybyś potrafił logicznie myśleć, nie miałbyś co do tego wątpliwości. Ale brak bystrości często implikuje też nieumiejętność logicznego myślenia, na którą cierpisz.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Popieram, to nie wina PO, że na zachodzie jest lepiej. Polska zbliża się ciągle do zachodnich warunków życia, dzieje się również tak za rządów PO, jak i za wcześniejszych.

Prawda jest jednak taka, że moglibyśmy zbliżać się jeszcze szybciej, ale PO dławi ten rozwój. Woli status quo, boi się konkretnych reform, boi się utraty władzy, bo konkretne reformy mogą nam trochę dokuczyć przez chwilę, ale długoterminowy zysk byłby bezcenny.
  • Odpowiedz
Lepiej niech się nacjonaliści pakują i w----------ą, nie chcę tych szkodników w swoim kraju.


@ghostface: Zdejmij te klapki z oczu i zacznij używać argumentów jeśli chcesz prowadzić rozsądną dyskusję. Powodzenia w dalszym niszczeniu naszego kraju.
  • Odpowiedz
@ghostface: a jako receptę poleciłbym wyjazd do tolerancyjnego i nienacjonalistycznego kraju. szwecja będzie dobra dla Ciebie... jak Ci jakiś bezrobotny muslim d--------i i okradnie to zmienisz poglądy.
  • Odpowiedz
@Kokon89: bywałem w wielu krajach i nigdy nie miałem żadnych problemów. Nie dziwię się, że ty powtarzasz takie brednie, skoro świat znasz wyłącznie z wykopu.

Nie ma co się oszukiwać - nacjonalistów popierają niewykształcone niziny społeczne. Tacy ludzie nie mają pojęcia o świecie.
  • Odpowiedz
@ghostface: może Twój świat ogranicza się do wykopu bo akurat dużo podróżuję i znam świat. wystarczy wejść na Twój profil i przejrzeć kilka ostatnich wypowiedzi i prób dyskusji, żeby jasno stwierdzić że albo jesteś trollem albo masz nierówno pod sufitem ;) wybacz ale nie będę dalej podejmował prób dyskusji i przekonywania Cię do jakichś normalnych poglądów. pozostaje mieć nadzieję, że życie przyniesie Ci szybką weryfikację tych bredni. Tymczasem #czarnolisto
  • Odpowiedz
nacjonalistów popierają niewykształcone niziny społeczne.


@ghostface: @blubi_su: #truelolcontent

Dzisiaj się dowiedziałem - jeżdżenie po świecie zrobi z ciebie wykształconego lewaka, a w kraju i tak zagłosujesz na człowieka z powiązaniami z WSI, który mówi w delegacji do obcych ludzi "no chodź Szogunie!" i włazi na stołki, który nie zna ortografii, a wszystkie przemowy można skrócić do "Polskaa, biało-czerwoni!". Prezydent katolik, który głosuje za in vitro, ponieważ
  • Odpowiedz
@zerozero7:

Dzisiaj się dowiedziałem - jeżdżenie po świecie zrobi z ciebie wykształconego lewaka, a w kraju i tak zagłosujesz na człowieka z powiązaniami z WSI, który mówi w delegacji do obcych ludzi "no chodź Szogunie!" i włazi na stołki, który nie zna ortografii, a wszystkie przemowy można skrócić do "Polskaa, biało-czerwoni!". Prezydent katolik, który głosuje za in vitro, ponieważ jest za życiem - wierny swoim poglądom :)


Kolejny użytkownik wykopu, który nie radzi sobie z myśleniem. Stawiam, że też popierasz
  • Odpowiedz
Kolejny użytkownik wykopu, który nie radzi sobie z myśleniem.


@ghostface: Masz jakiś kompleks "małego Johna"?
W większości swoich wypowiedzi podkreślasz, jak Twoi przeciwnicy są idiotami. Jakbym czytał Niesiołowskiego. Lubisz demagogię, pewnie też dlatego głosujesz na demagogów.

Zawsze to lepiej niż elektorat narodowców - niewykształceni, głupi,
  • Odpowiedz
Opisuję tylko rzeczywistość.


@ghostface: Nie, pokazujesz swoje kompleksy. Może w dzieciństwie nie byłeś najostrzejszym nożem w szufladzie, stąd teraz się wyładowujesz.

Ci "zakompleksieni pieniacze" to wytwór twojej wyobraźni.


Nie, mam tu dwa przykłady na samym wykopie. W rzeczywistości też znam takie osoby, i ciekawe, wszyscy głosują na PO/SLD. Wiek to 30+, więc zakładam, że to jest właśnie to bananowe pokolenie PRL.
  • Odpowiedz