Wpis z mikrobloga

@ghostface: może Twój świat ogranicza się do wykopu bo akurat dużo podróżuję i znam świat. wystarczy wejść na Twój profil i przejrzeć kilka ostatnich wypowiedzi i prób dyskusji, żeby jasno stwierdzić że albo jesteś trollem albo masz nierówno pod sufitem ;) wybacz ale nie będę dalej podejmował prób dyskusji i przekonywania Cię do jakichś normalnych poglądów. pozostaje mieć nadzieję, że życie przyniesie Ci szybką weryfikację tych bredni. Tymczasem #czarnolisto
@Kokon89:

znam świat.


Twój bełkot wskazuje na coś zupełnie innego.

przekonywania Cię do jakichś normalnych poglądów.


Ale zrozum, że to właśnie twoje poglądy są nienormalne. Stąd też nikłe poparcie społeczne nacjonalistów, bo nikt normalny ich nie popiera. Otwórz oczy.
nacjonalistów popierają niewykształcone niziny społeczne.


@ghostface: @blubi_su: #truelolcontent

Dzisiaj się dowiedziałem - jeżdżenie po świecie zrobi z ciebie wykształconego lewaka, a w kraju i tak zagłosujesz na człowieka z powiązaniami z WSI, który mówi w delegacji do obcych ludzi "no chodź Szogunie!" i włazi na stołki, który nie zna ortografii, a wszystkie przemowy można skrócić do "Polskaa, biało-czerwoni!". Prezydent katolik, który głosuje za in vitro, ponieważ jest za życiem -
@zerozero7:

Dzisiaj się dowiedziałem - jeżdżenie po świecie zrobi z ciebie wykształconego lewaka, a w kraju i tak zagłosujesz na człowieka z powiązaniami z WSI, który mówi w delegacji do obcych ludzi "no chodź Szogunie!" i włazi na stołki, który nie zna ortografii, a wszystkie przemowy można skrócić do "Polskaa, biało-czerwoni!". Prezydent katolik, który głosuje za in vitro, ponieważ jest za życiem - wierny swoim poglądom :)


Kolejny użytkownik wykopu, który
Kolejny użytkownik wykopu, który nie radzi sobie z myśleniem.


@ghostface: Masz jakiś kompleks "małego Johna"?
W większości swoich wypowiedzi podkreślasz, jak Twoi przeciwnicy są idiotami. Jakbym czytał Niesiołowskiego. Lubisz demagogię, pewnie też dlatego głosujesz na demagogów.

Zawsze to lepiej niż elektorat narodowców - niewykształceni, głupi, często z zadupia.


Zakompleksieni pieniacze, którzy tak strasznie naciskają na swoje wykształcenie (a robią podstawowe błędy w dyskusji, więc te wykształcenie pewnie jest tylko pozorne)
@zerozero7:

W większości swoich wypowiedzi podkreślasz, jak Twoi przeciwnicy są idiotami


Opisuję tylko rzeczywistość.

pewnie też dlatego głosujesz na demagogów.


Nie wiesz na kogo głosuję.

Zakompleksieni pieniacze nie są lepszym elektoratem od "głupich głupków z zadupia".


Ci "zakompleksieni pieniacze" to wytwór twojej wyobraźni. Wcześniej pisałeś o wykształconych z wielkich miast i tego się trzymaj. Niewykształceni idioci z zadupia to element rzeczywistości. Jest ich trochę na wykopie chwalących się, że popierają nacjonalistów.
Opisuję tylko rzeczywistość.


@ghostface: Nie, pokazujesz swoje kompleksy. Może w dzieciństwie nie byłeś najostrzejszym nożem w szufladzie, stąd teraz się wyładowujesz.

Ci "zakompleksieni pieniacze" to wytwór twojej wyobraźni.


Nie, mam tu dwa przykłady na samym wykopie. W rzeczywistości też znam takie osoby, i ciekawe, wszyscy głosują na PO/SLD. Wiek to 30+, więc zakładam, że to jest właśnie to bananowe pokolenie PRL.
@zerozero7:

Nie, pokazujesz swoje kompleksy.


Nazywaj to sobie jak chcesz. Ja zamierzam nazywać rzeczy po imieniu - jeżeli nie jesteś zbyt bystry, to nie będę miał problemu, żeby ci to wytknąć. Np. teraz sobie uroiłeś, że wiesz na kogo głosuję. W ten sposób rzeczywistość wydaje się prostsza dla twojego małego rozumku.
"Dzisiaj się dowiedziałem - jeżdżenie po świecie zrobi z ciebie wykształconego lewaka, a w kraju i tak zagłosujesz na człowieka z powiązaniami z WSI, który mówi w delegacji do obcych ludzi "no chodź Szogunie!" i włazi na stołki, który nie zna ortografii, a wszystkie przemowy można skrócić do "Polskaa, biało-czerwoni!". Prezydent katolik, który głosuje za in vitro, ponieważ jest za życiem - wierny swoim poglądom :)
Kolejny użytkownik wykopu, który nie
@Kokon89:

to są fakty.


Nie są. To wytwór twojego nieradzącego sobie z myśleniem umysłu.

dla Ciebie pewnie jedynymi są te "fakty" nadawane przez TVN.


I wszystko od razu stało się prostsze. Nie jestem nacjonalistą - na pewno oglądam TVN!
@ghostface: Dalej atak. Rzeczywiście oprócz niesamowicie ogromnych kompleksów widać, że żyjesz w alternatywnej rzeczywistości ;) Nie wychodź z niej. Widać, że Twoje umiejętności "myślenia" wspaniale potrafią zmieniać rzeczywistość ;) Żyj dalej w swojej bajce.
@zerozero7:

Kiedy zazdrośnie bronisz PO w każdym wpisie, wyzywając ludzi od idiotów, masz antyklerykalne i lewicowe poglądy,


Typowa paranoja i opisywanie swoich fantazji. Kolejny wykopek, który niczym nie zaskakuje.
@Kokon89:

Dalej atak.


A jak mam reagować na twoje głupie #!$%@? nie mające poparcia w faktach? Weź trochę pomyśl zanim napiszesz kolejny kretyński komentarz. Miałeś mnie dodać na czarną listę - co się stało, że nadal odpisujesz?
@ghostface: co jest #!$%@? do #!$%@? nędzy ? to, że Komorowski uważa się za katolika a głosuje za in vitro ? to, że zachowuje się jak #!$%@? bydło wyciągnięte z obory próbując reprezentować kraj (akcja w parlamencie w Japonii) ? to, że nie zna ortografii ? to, że pieprzy hasła typu "Chodź szogunie!" podczas oficjalnej wizyty ?

Stwierdziłeś, że to nie są fakty tylko wytwory mojej fantazji... jeśli tak to polecam
co jest #!$%@? do #!$%@? nędzy ?


@Kokon89: już pierwsze zdanie to #!$%@?:
"Dzisiaj się dowiedziałem - jeżdżenie po świecie zrobi z ciebie wykształconego lewaka, a w kraju i tak zagłosujesz na człowieka z powiązaniami z WSI,"

Dalej nawet nie ma sensu czytać - widać, że nie masz nic mądrego do powiedzenia, jesteś po prostu oszołomem bredzącym o "lewakach".
Jak widać nie potrafisz nic poza atakiem ;) A jeśli chodzi o cokolwiek mądrego do powiedzenia to poza właśnie atakowaniem nie powiedziałeś nic. A już na pewno nic co by miało jakikolwiek sens i było poparte jakimikolwiek faktami lub sensownymi argumentami. To właśnie nie jest dyskusja tylko jałowe #!$%@? z Twojej strony ;) Trzymaj się tam w swojej kreskówce.
@Kokon89:

Jak widać nie potrafisz nic poza atakiem ;)


Odpowiedziałem na twoje pytanie. Jak widać moja odpowiedź była dla ciebie zbyt skomplikowana chociaż napisałem parę zdań.

sensownymi argumentami


Mówi to koleś, który szasta "lewakami".

To właśnie nie jest dyskusja tylko jałowe #!$%@? z Twojej strony


Pewnie, że nie jest, bo nie jesteś osobą, z którą jakakolwiek dyskusja ma sens. Do niczego by to nie prowadziło, w końcu i tak byś zaczął