Wpis z mikrobloga

@blubi_su: wybory mają jak zawsze wygrane, przeliczysz się jak zresztą większość. Większość ludzi za Komorem się nawet do niego nie przyzna, tylko pójdą potulnie zagłosować na tego gościa. Dobrze powinieneś wiedzieć, że Duda nie ma szans z prostego powodu - Kaczyńskiego. Te dwa stare zgredy są sobie równe. O innych kandydatach już nawet nie wspominam.
  • Odpowiedz
@Gonna_Swim: Hm no ide o zakład że Komorowski wygra, tez na niego zagłosuję bo nie ma innej możliwości.
Duda - marionetka kaczora
Korwin - pajac i niebezpieczny szaleniec
I jest tam ktoś jeszcze? Chyba nie.
  • Odpowiedz
@blubi_su: skoro nawet nie znasz wszystkich kandydatów to weź lepiej wrzuć dowód do pieca zanim będą wybory. a za #!$%@?, że nie ma innej możliwości do zagłosowania niż Komorowski powinna być publiczna chłosta, cięcie żyletką i posypywanie solą.
  • Odpowiedz
@Kokon89: No sa tam jacyś ale kompletnie się nie liczący w wyścigu.
Kukiz - pijaczek i frustrat
Ogórek - ciężko cokolwiek stwierdzić bo nie rozmawia :P
Czemu ma byc chłosta. W tym smutnym kraju zawsze się głosowało na mniejsze zło. Kaczyński jest wielkim złem, więc trzeb zagłosować na niekaczyńskiego. Proste.
  • Odpowiedz
@blubi_su: Kukiz to pijaczek i frustrat ? Proszę o argumenty na poparcie Twojej fantastycznej tezy. A przez takich debili, którzy uważają, że jedynym wyjściem jest "głosowanie ma mniejsze zło" żyjemy właśnie w takim gównie w jakim żyjemy. Więc lepiej spal ten dowód.
  • Odpowiedz
@Kokon89: Nie spalę :)
Kukiz jest frustratem, nacjonalistą i obłudnikiem. Jest niebezpieczny i ostatnie na co mi pasuje to prezydent. Nacjonalizm to zło w czystej postaci. Z nacjonalizmu prosta droga do ksenofobii.
Dlatego nie ma żadnych szans. Nikt kto rozsądnie myśli na niego nie zagłosuje.
  • Odpowiedz
@blubi_su: To pakuj się i zmień kraj skoro nacjonalizm jest złem w czystej postaci. Najlepiej na Ukrainę polizać dupę psom z UPA. Nadal nie podałeś ani jednego argumentu na poparcie tego, że Kukiz jest frustratem...
  • Odpowiedz
To pakuj się i zmień kraj skoro nacjonalizm jest złem w czystej postaci


@Kokon89: dlaczego? Lepiej niech się nacjonaliści pakują i #!$%@?ą, nie chcę tych szkodników w swoim kraju.
  • Odpowiedz
  • 8
@blubi_su: Gadasz jak jak, gdy skończyłem 18 lat i mogłem pierwszy raz głosować. Zagłosowałem na PO, bo mniejsze zło i oby tylko nie Kaczyński. Dobrze, że z tego wyrosłem. :-D
  • Odpowiedz
@Kokon89: nacjonalizm = konserwatyzm obyczajowy + socjal = gówno gorsze niż lewica i prawica

Jak chcesz rozdawać moje pieniądze nierobom i mówić mi jak mam się ubierać i zachowywać, to zmień kraj
  • Odpowiedz
@ghostface: jesteś śmieszniejszy od klauna w cyrku mówiąc, że "niech nacjonaliści #!$%@?ą" "nie chcę ich w SWOIM kraju" - masz zaburzenia świadomości ? przez ludzi takich jak Ty żyjemy w gównie... sam powinieneś jak najszybciej się pakować i #!$%@?ć z tego kraju.
  • Odpowiedz