Wpis z mikrobloga

Przyjechałem do rodziców na święta, jest rodzeństwo, pytanie od siostry na kogo będe głosował. Odpowiedź oczywiście na Janusza. Siostra, po upewnieniu się że nie o Palikota mi chodziło, zaczyna powtarzać że nie, na niego na pewno nie zagłosuje, matka jej wtóruje. Dlaczego? Bo on chce zabrać kobietom prawo głosu a gwałt dla niego nie istnieje. Wiem że Janusz idealny nie jest, ale czy na prawdę powiedział i potwierdził ze kobietom odebrał by prawa wyborcze czy to raczej coś w stylu wprowadzenia monarchii co nawet gdyby mieli większość w sejmie nie miałoby miejsca?

Jakie macie sposoby na rpzekonywanie matek do głosowania na Korwina? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#korwin #jkm #logikarozowychpaskow
  • 14
  • Odpowiedz
@die6o: Dużo głupich rzeczy powiedział tak, żeby gadać - raczej bez przemyślenia i jakichkolwiek zamiarów wprowadzania w życie. O odbieraniu głosu kobietą też chyba coś palnął.
  • Odpowiedz
@die6o: Zacznijmy od tego, że Korwin w ogóle nie jest demokratą i przez to odebrałby głos i MĘŻCZYZNOM i KOBIETOM. Co do gwałtu to nieźle im mózgi przeżarło, bo coś tam usłyszały i dopisały ideologię...
  • Odpowiedz
@die6o: No chlapnął coś, że "zawsze się trochę gwałci" tzn., że kobieta stawia delikatny opór, ale że to naturalne itp. Wcześniej też była akcja, że ktoś puścił totalną plotę-klamstwo, że Korwin pije wino z gwinta w restauracji. To on jako ripostę powiedział, że "skoro ja piję wino z gwinta, to pan ten i ten (ten który puścił plotę) zgwałcił kelnerkę" co miało podkreślić absurd kłamstwa.

Pokaż jej konkretne postulaty Korwina.
  • Odpowiedz
czy na prawdę powiedział i potwierdził ze kobietom odebrał by prawa wyborcze


@die6o: tak powiedział, potem dodał, że mężczyznom też by odebrał prawa wyborcze, bo demokracja jest głupia.

Jakie macie sposoby na rpzekonywanie matek do głosowania na Korwina?


@die6o: sprezentuj jej książkę "Vademecum Ojca".
  • Odpowiedz
@die6o: Powiedz o tym że jest to jedyny polityk który otwarcie mówi że kobiety (zapewne matka, raczej nie siostra) zostały okradzione z 14 lat życia- 7 lat dłużej płacenia składek i podatków, 7 lat krócej dostawania emerytury.
  • Odpowiedz
@die6o: Prywatnie uważa że nie działa by się krzywda kobietom gdyby nie miały prawa wyborczego. Faktycznie, sądzisz że głosowanie tylko mężczyzn spowodowało by uchwalenie prawa że kobiety wolno nie wiem, zabijać albo nie płacić albo okradać?
  • Odpowiedz