Wpis z mikrobloga

Dlaczego go nie trzymałeś w pokoju tak z ciekawości się zapytam.


@Baczy: bo niektorzy ludzie maja zycie poza rowerem?:) Serio nie da sie trzymac wszystkich rzeczy w pokoju... civika tam nie zaparkuje.
@platynek: ja mam mały pokoik jakieś 9m^2 i się zmieścił mimo że piwnica zamykana jest na 3 drzwi. Też mam życie poza rowerami, jednak nie stać mnie finansowo aby nowego kupić jeśli bym tego stracił więc chcę zapobiec tej sytuacji. Teraz będzie trzeba kupić nowego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matelusz1: bardzo szkoda roweru :| ostatnio jak byłem u kumpla w W-wa to widziałem, że ludzie w bloku trzymali rowery na klatce, luzem co mnie trochę zdziwiło. Ja swoją szosówkę trzymam w mieszkaniu i raczej tam już zostanie.
@matelusz1: tak zapytam. Skoro to blokowy garaż podziemny to na pewno na klucz/kartę. No i sam piszesz że kamery są, nic się nie nagrało? Ktoś musiał kogoś wpuścić raczej, nawet jak twarzy nie widać to może jakiegoś sąsiada rozpoznasz po posturze.
bo niektorzy ludzie maja zycie poza rowerem?:) Serio nie da sie trzymac wszystkich rzeczy w pokoju... civika tam nie zaparkuje.


@platynek: Bogaty jestes, kupisz sobie nastepny, zreszta jest zycie po za rowerem ;)